Genç ve bakımlı görünmenizi sağlayan kumral saç tonları pek çok kişide doğal halde bulunan kahverenginin en açık tonudur diyebiliriz. İçerisinde herhangi bir kahvelik kızıllık barındırmayan renk olan kumral saç tonları renk olarak her kadına bir başka güzel yakışan doğal görünümlü bir saç renkleri arasındadır. Ayrıca yılın da favori renklerinden biri olan kumral saç tonları ton farklılıklarına bir göz atalım:

Kumral Saç Tonları Renk Seçenekleri

Açık Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Sizde beyaz veya kumral bir tene sahipseniz size tam olarak yakışacak bir renk olarak açık kumral saç tonu önerebiliriz. Rengi beğeniyor ancak tüm saçınıza kullanamıyorsanız ombre işlemi yaparak da kullanabileceğiniz güzel bir renk seçeneği olarak düşünebilirsiniz.

Koyu Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Pek çok kadının ana saç rengi olmasının yanında dünyada da en çok tercih edilen renkler arasındadır. Yumuşak bir renk olduğundan bronz tenlerde mükemmel görünüm sağlayan koyu kumral saç tonu genç ve ışıltılı göstermesi dolayısıyla diğer koyu renklere göre daha çok tercih edilmektedir.

Altın-Dore Kumral Rengi Kimlere Yakışır?

Özellikle dişiliğini ön planda tutmak isteyen kadınlarımız Kumral Saç Tonlarından Altın-Dore Tonu tercih etmektedirler. Tercihinizi yaparken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Cildi oldukça canlı göstererek gözlerinizi vurgulayabilen hafif makyaj desteğiyle cildinizi muhteşem gösteren bir renk olma özelliğine sahiptir.

Bakır Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Farklı renkler isteyen kadınlarımıza tavsiye edilebilecek bir renktir Bakır Kumral Saç Tonu. Değişiklik isteyip kararsız kalan kadınlarımız için ideal bir güzellik seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz bakır tonlarında krepe ve balyaj ile daha da farklı seçenekler üretebilirsiniz.

Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Saç tonları arasında en popüler ve havalı bir renk olarak son trendlerde karşımıza çıkan kumral saç tonlarından küllü kumral saç rengini daha mat bir görünüme kavuşturmaktadır. Elde edilmesi hayli zor olan bu saç rengini tutturmak baya uğraştırabilir, ancak sonunda istediğimize kavuşmak var ise neden uğraşmayalım ki?

Kumral Saç Tonları Kimlere Yakışır?

Çok açık ten rengine sahipseniz küllü kumral çok moda ve hoş görünen bir renk olmasına rağmen pek hoş durmayabilir. Aşırı makyajı göze alabilirim illaki de istiyorum diyorsanız sizin bileceğiniz iş tabiî ki içinizde kalmasın boyayın gitsin, ancak bunun yerine açık kumral kullansanız daha rahat kullanım elde edebileceğiniz daha ışıltılı renkler yakalayabilirsiniz. Küllü kumral saç tonları isteyen kadınlarımız buğday tenli olurlar ise çok daha şık ve göz alıcı bir saça sahip olabilirler. Sonuç itibariyle kumral saç tonlarıçok geniş bir yelpazeye sahip daha yumuşak göstermesi avantajı ile de tercih edilebilecek renkler olarak içerisinde mutlaka kendimizi güzel hissettirecek sıcak tonlar bulmamıza olanak sağlayan bir tondur. Son yılların modası haline gelen kumral saç tonları arasından ki geniş renk yelpazesinden bir ürünü rahatlıkla bulabilir, kendinizde yapmak istediğiniz değişiklik göz kamaştırıcı güzelliklere sahip olabilirsiniz.