Vücudun şekillenmesinde ve toparlanmasında büyük rol oynayan korseler yeni nesil kumaş türleriyle hem rahatlık hem de fit bir görünüm sunarlar. Böylesine işlevsel yapıları nedeniyle başta kadınlar olmak üzere herkesin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyorlar. Korseler ihtiyaca göre farklı çeşitlere sahiptir. Toparlanması ya da incelmesi istenen bölgeye göre farklı korse çeşitleri bulunur. Atlet korseler de bunlardan bir tanesidir. Vücudun üst bölgesine yönelik işlev sunan atlet korseler aynı zamanda t-shirt olarak da kullanılabilen ürün grubuna girerler. Bu sayede tek bir ürünle birden fazla kullanım olanağı sunarlar.

Atlet Korse Hem Şık Hem Kullanışlı

Vücudun üst kısmı için kullanılan atlet korseler iki bedene dek incelme sunabilen ürünlerdir. Vücudun üst bölgesini toparlarlar ve fark edilebilir bir incelme sağlarlar. Yeni nesil kaliteli kumaşları sayesinde karın bölgesi, mide ve karın yanları etkili bir şekilde toparlanır. Vücut şekle girer ve düzenli kullanımda da fark edilir bir incelmeye kavuşulur. Atlet korseler genelde ten rengi, beyaz, lacivert, siyah ve vizon renklerde bulunur. Bu sayede hem korse hem de uygun kombinler içinde t-shirt olarak kullanılabilirler. Vücudun üst kısmını toparlayan bu ürünler çıtçıtlı modellere de sahiptirler. Kişiler kendi zevklerine ve uygun beden ölçülerine göre en doğru ürünleri tercih ederek istedikleri görünümü rahatça yakalayabilirler.

Ayarlanabilir Modellerle Uzun Süreli Kullanım

Atlet korseler düz şekilde üretilebildiği gibi önden çıtçıtlı şekillerde de üretilebilirler. Bu sayede sıkılık derecesi kişilere göre rahatlıkla ayarlanabilir. Ayrıca korseyi giymek ya da çıkarmak da son derece kolay olur. Korseyi sadece iç giyimde tercih edecek olan kişiler bu modellerden daha fazla fayda sağlarlar. Ancak t-shirt olarak da kullanılabilen modeller daha düz formlarda üretilen modellerdir. Hangi çeşit kullanılırsa kullanılsın kaliteli kumaş, yüksek dikim kalitesi, esneklik ve şıklık bu modellerde bir aradadır. Genel olarak atlet formunda olan bu korseler ufak tefek şekil farklılıklarına sahiptirler.

Her Bedene ve Bütçeye Uygun Olan Atlet Korseler

Atlet korseler temel korse formunda olan ürünlerdir ve her bedene uygun olan seçeneklere ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca atlet korse fiyatları her bütçeye hitap edebilen aralıklara sahip olan ürünlerdir. Elbette marka ve kaliteli farklılıklarından dolayı fiyat farklılıkları da olmaktadır. Ancak genel fiyat yapıları her bütçeden kişiye hitap edebilen şekildedir. Small bedenden XXL bedene kadar olan herkesin faydalanabileceği bu ürünler rahatlığı, şıklığı ve fit bir görünümü garanti ederler. Fit olmak isteyen herkes atlet korse ürünlerden gönül rahatlığıyla yararlanabilir.

En Çok Tercih Edilen Atlet Korse Modelleri ve Fiyatları

En uygun atlet korse fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Form Time 4 38 TL – 61 TL
Ten 1 127 TL
Emay 7 116 TL
Sistina 1 47 TL
Pierre Cardin 2 78 TL – 88 TL
Kategoriler