Atlet şort takım iç çamaşırında tercih edilmekte olan bir ürün olduğu gibi aynı zaman da gecelikte de tercih edilen bir ürün olmaktadır. İç çamaşırı olarak tercih edilen atlet şort ürünleri gün içerisinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kişilerin rahat etmesi için tasarımı gerçekleştirilmiş olan bir üründür. Aynı zaman da ürün sağlık açısından fayda sağlayan ürünler kullanılarak elde edilmektedir. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir.  Farklı modelleri bulunan bir üründür. Ürünün en fazla tercih edilen renkleri siyah ve beyaz olmaktadır. Ancak farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ürün vücuda tam olarak yapışmaktadır. Bu sayede de her giysinin içerisine rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Atlet Şort Gecelik Takımı

Gecelikle rahat edilmesi nedeni ile en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Ürün genel olarak uyumadan önce giyilen bir üründür. Rahat etmek amacı ile tercih edilen bu ürün ilkbahar aylarında, yaz aylarında ve sonbahar da tercih ediliyor. Ürünün her bedene uygun seçeneği bulunuyor. Oldukça kaliteli bir üründür. Aynı zaman da sağlık açısından da herhangi bir zararı olmayan ürünler arasında yerini alıyor. Ürünün teri emme özelliği vardır. Bu nedenle de yaz aylarında rahat bir kullanım sunuyor. Ürünün renklerinde herhangi bir solma meydana gelmiyor. Gözenekli bir kumaş yapısına sahip olması nedeni ile nefes almaya yardımcı olur. Ürünün farklı renk ve desenleri vardır.

Atlet Şort Takım Modelleri Özellikleri

Pamuklu kumaştan elde edilmektedir. Bu nedenle sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmuyor. Şortların bitiş kısımlarında lastikler yer alıyor. Lastikler sıkmayan bir yapıda esnek olarak üretiliyor. Sıkan lastikler sağlık açısından sıkıntıya neden oluyor. Ürünün yıkama talimatına uygun olarak yıkanması gerekiyor. Aksi halde ürün uzun süre kullanılamamaktadır. Ürün daha rahat bir gün ve gece geçirmeniz amacı ile tasarlanmıştır. Bu nedenle de hareket etme imkânı sunmaktadır. Ürün teri hızlı bir şekilde emerek sağlığa zarar vermesini engellemektedir. Sağlık açısından hiçbir zararı olmayan ürünler kullanılarak üretimi gerçekleştiriliyor. İstenilen modelin tercih edilerek alınma imkânı vardır. Her zevke uygun modeli bulunmaktadır.

Kategoriler