Dolabınızda çok sayıda atlet takımı bulunması sizin için çok rahatlatıcı olacaktır. Çünkü rahat etmek için sık olarak iç çamaşırı değiştirmek isteyebilirsiniz. Ayrı ayrı ürünler satın almak yerine atlet takımları seçeneklerine bakabilirsiniz. Farklı renk ve modellerde atlet takımları daha çabuk hazırlanmanız ve rahat etmeniz için dolabınızda bulunmalıdır. Çoğu kişi iç çamaşırı konusunda da büyük bir özen gösterir ve bu konuda da kaliteden ve şıklıktan ödün vermez. Özellikle böyle kişiler için bu konuda çok sayıda seçenek bulunur.

Farklı Modellerde Atlet Takımları

Farklı kumaşlardan üretilmiş ve farklı modellerde dilediğiniz gibi bir atlet takımı bulmak için İnternet’ten de bir araştırma yapabilirsiniz. Gipürlü ya da dantelli sevenler için çok sayıda seçenek bulunur. Hem rahat hem de şık bir atlet takımı seçmek için desenleri kadar kumaş seçimine de dikkat etmelisiniz. Hava aldıran bir kumaş seçmeniz her türlü iç çamaşırı için ilk şarttır. Teninizin hava alması kendinizi rahat hissetmeniz için gereklidir. Yazın çok terlememek için nem geçişi sağlayan ve ter tutmayan bir kumaş olması da önemlidir. Yaz ayları için daha rahat ve hafif kumaşlar tercih edilebilir, kış içinse vücut ısısını içeride tutan termal ve yün kumaşlardan bir seçim yapabilirsiniz. Kumaş konusunda da çok fazla seçenek bulunur. Bunların özelliklerine dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.

Atlet Takımı Fiyat

Onlinegiyim.com sitemizde yer alan en ucuz atlet takımı 23 TL; en pahalı atlet takımı 175 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Atlet ve iç çamaşırı takımları konusundaki fiyatlar çok değişir. Daha sade modeller olabileceği gibi aynı zamanda fantezi ya da özel olarak tasarlanmış ürünlerden hoşlananlar da vardır. Saten ya da şık bir atlet takımı da çeyiz bohçaları ve özel geceler için satın alınabilir. Hemen hepsi için farklı fiyat seçenekleri bulunabilir. Oldukça uygun ve pamuklu kumaştan üretilmiş klasik modeller olduğu gibi, güpürleri, işlemeleri ve işçiliği özel olarak yapılmış daha orijinal seçimler de yapılabilir. Hediye olarak seçmek isterseniz de tercihinizi saten ya da işlemeleri olanlardan yana kullanabilirsiniz. Yapacağınız seçim fiyatı belirleyecektir. Ama hem klasik ve sade olanların hem de özel üretimlerin her bütçeye uygun modelleri bulunabilir.

En Çok Tercih Edilen Atlet Takımları Modelleri ve Fiyatları


En uygun atlet takımı fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Anıl 8 61 TL – 175 TL
Nbb 4 77 TL – 162 TL
Pierre Cardin 4 78 TL – 88 TL
Orkide 1  87 TL
Sistina 13 32 TL – 71 TL
For Dreams 3  70 TL
Kategoriler