Atlet yapısı nedeni ile sağlık açısından büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü terin emilmesini ve kişilerin üşümesini engelleyen bir iç çamaşırı türüdür. Bayan atletlerin birçok farklı tarzı vardır. Bunlardan birisi de ince askılı atlet türüdür. Üst kısmında ince askılardan yararlanılarak üretilmiş olan bu ürün oldukça şık bir görünüme sahiptir. Genel olarak beyaz rengi tercih edilen atletin farklı renk seçenekleri de vardır. Renk açısından herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır. Bayan atletler giysi altına giyilmesinin yanı sıra normal giyim için de ideal olarak tasarlanmıştır. Pamuktan elde edilmekte olan bir üründür. Hassas cilt yapısına sahip olan kişilerinde rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Ürünün fiyatı modeline ve tarzına göre değişiklik göstermektedir.

Sporcu Atleti Modelleri

Sporcu atleti spor yaparken rahat edilmesi amacı ile tasarlanmış olan bir üründür. Esnek bir yapıya sahiptir. Ön kısmı klasik atlet görünümüne sahiptir. Arka kısmı ise D şeklini andıran bir görünüme sahiptir. Ürün spor yaparken koltuk altının rahat etmesini sağlamaktadır. Sporcu atletleri arka kısmında bulunan derinliğe göre farklılık göstermektedir. Atletlerin bazılarında kürek kemiklerinin sadece bir kısmı açık kalmaktadır. Bazılarında ise kürek kemiklerinde daha fazla açıklık bulunmaktadır. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Vücuda tam olarak oturan bir yapısı vardır. Likralı kumaşta üretilen modelleri de vardır. Bedene uygun seçim yapılması durumunda daha hoş bir görünüm elde edilmektedir.

Askısız Atletlerin Ne Gibi Özellikleri Var?

Askısız atlet modeli genel olarak omuz kısmı açıkta kalan giysiler ile kullanılmakta olan bir üründür. Vücudu tam saran bir yapısı vardır. Esnek yapıya sahip olan kumaştan elde ediliyor. Ürünün en fazla beyaz, gri, siyah ve ten rengi tercih edilmektedir. Her giysinin altında rahatlıkla kullanılma imkânı vardır. Ürünün düz, fileli ve transparan detaya sahip çeşitleri de vardır. Hoş kombinler yaratmaya yardımcı bir yapısı vardır. Kişilerin beden ölçülerine uygun tercihte bulunmaları gerekmektedir. Yoksa ürünün düşme ihtimali oldukça yüksektir. Uzun süre kullanmak için kullanma talimatlarına uygun bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Ürünün aynı zaman da doğru bir şekilde yıkanması da gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palazzo Pantolon Kimlere Yakışır: Kimler Giymeli?
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır: Kilolu mu Gösterir?
Bol Pantolon Kimler Giymeli, Kime-Kimlere Yakışır?
Trençkot Nedir: Trençkot Kimlere Yakışır?
Ombre Saç Kimlere Yakışır?
Kahkül Saç Kimlere Yakışır?