Kadın iç giyimde bulunan birçok çeşitten biri olan boxerler artık yalnızca erkeklere özel bir iç çamaşırı olmaktan çıkmış bulunuyor. Boxerler bazı kişiler tarafından sıkı lastiğe sahip ve rahatsız edici bir iç çamaşır olarak görülse de aslında oldukça rahat ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir iç giyim ürünüdür. Özellikle dar kıyafetler içinde kendini rahat hissedemeyen ve salaş giyinmeyi seven kadınlara özgü bir giysidir.

Kadınlara Özel Tasarımlar

Eskiden desensiz ve tek renk halinde üretilen boxerler günümüz modasına ayak uydurarak gün geçtikçe gelişti. Giydiği her detayda kendini özel hissetmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlandı. Boxer denince akla gelen tek düze ve sıradanlığın dışına çıkarak kadınlar için özel tasarlanan birçok model ve çeşitte seçimlerine sunuldu. Kadınlar iç giyim ya da dış giyim fark etmeksizin kendilerine özen göstermek ve hoş görünmeyi severler. Ayrıca giydikleri her kıyafet ile övgü almak da her kadının hakkıdır. Dış giyimde iddiasını konuşturan kadınlar sıra iç giyim meselesine gelince biraz zorlanabiliyorlar. Çünkü kadınlar daracık, rahatsız edici iç giyimleri giymekten pek haz etmeyebiliyorlar. Oysaki günümüzde kadınlar için geliştirilmiş pamuklu ve hoş görünüme sahip boxerler sayesinde kadınlar da şık görünürken aynı zamanda rahatlığın keyfini sürebilirler.

Rahat Ve Şık Bayan Boxer Modelleri

Birçok kadın şık görünmek adına çoğu zaman rahatlıklarından ödün verebiliyorlar. Oysaki kadınlara özel tasarlanan hem rahat hem de şık Boxer modelleri sayesinde şık görünürken aynı zamanda oldukça rahat edecekler. Kadınlar, kimse görmeyecek olsa da iç giyimde şık olmak ve kendilerini özel hissetmek isterler. Boxerın bel kısmındaki lastiği yumuşak bir şekilde vücuda tutunur ve giyildiğinde asla rahatsız etmez. Kadınların anatomik yapısına özel olarak üretilmiş olan Boxer modelleri oldukça şık ve zarif duracak şekilde tasarlanmışlardır. Kadınlar için desenli, desensiz ya da dantelli gibi daha birçok model ve çeşit bulunur. İlkbahar ve yaz aylarında serin tutması sayesinde de giyildiğinde terletmez. Ayrıca özel dikiş tekniği sayesinde pantolon altından belli olması gibi problemleri de yoktur. Etek altından giyildiğinde ayrıca şort giymeye de gerek kalmıyor.

En Çok Tercih Edilen Bayan Boxer Modelleri ve Fiyatları

En uygun bayan boxer fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Doreanse 4 21 TL – 56 TL
Emay 22 44 TL – 321 TL
Anıt 2 15 TL – 17 TL
Nbb 1  93 TL
Modinn 2 21 TL – 32 TL
Lady Lingerie 2 26 TL
Kategoriler