İnsanların yiyeceklere olan düşkünlüğü nedeniyle kilo problemleri baş göstermeye başlar. Bu kilo problemlerinin olmaması ya da en aza indirilmesi bazen uzun zaman alabilir. Bu noktada korse modelleri ile istediğiniz görünüme kısa sürede ulaşabilirsiniz. Korseler günlük kullanımda güzel bir görünüm veren özel modellerdir. Bu korselerin kadınların ve erkeklerin tercihi için farklı renk ve modelleri bulunur. Spor yapan hanımların tercih edebilmesi için canlı renklerden oluşan modelleri de bulunur. Bunun yanı sıra sade renklerden oluşan modelleri ile elbise kullanımı yapabilirsiniz. Elbiselerde kullanım yapabilmek adına tek renkten oluşmasına özen göstermeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra ten renginiz ile uyumlu olan modeller kusursuz bir görünüm verir.

Kaliteli Kumaş Korse Modelleri

Kaliteli kumaş korse modelleri dikim açısından farklı ürünlerdir. Dikimi kaliteli olarak yapılmış modelleri ile her zaman kullanım yapabilirsiniz. Her cinsiyetten kişilerin günlük kullanımda tercih edebilmeleri için dikişi olmayan modeller önerilir. Dikişi olmayan modellerin kullanımı avantaj olarak kabul edilir. Elbise içerisinde dikiş görünmesi, giyim konusunda hoş olmayan bir görünümün ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Bu noktada dikişi olmayan modeller, hem rahat hem de kıyafetlerin duruşu açısından oldukça önemlidir. Kumaşının kaliteli olması bu anlamda önem verilen diğer bir konudur. Kaliteli kumaşların kullanılması korselerde aranan özelliktir. Özellikle düğün gibi organizasyonlarda tercih edebilmek için dikişi olmayan ve özel kumaşlardan üretilen modelleri inceleme yapmanız gerekir. Modeller arasında yalnızca beli incelten korseler yanında tam boy modeller de çok tercih edilenler arasındadır. Kadınlar fiziksel ihtiyaçlarına göre geniş model skalasından yararlanabiliyorlar.

Korseler Ne Tür Özelliklere Sahip

Korse bedenleri olarak birden fazla seçenek bulunur. Bu seçeneklerden birisi de vücut yapılarının ölçüleridir. Vücut yapılarının araştırma yapılarak dikiminin yapıldığı tekstil atölyeleri bulunur. Bunun yanı sıra giyim esnasında korsenin esneme yapmaması gerekir. Bu nedenden dolayı kendi beden ölçülerinizin alt bedenini tercih etmeniz önerilir. Alt beden tercih ederek tam bir korsenin görünümünü sağlayabilirsiniz. Toparlayıcı özelliği bulunan modelleri ile düzgün vücuda sahip olabilirsiniz. Bu giysilerin kullanımında sağlık açısından olumlu katkıları da vardır. Sırt ve bel ağrıları için özel tasarlanan modelleri sayesinde sırt ağrılarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kısa tulum modeline benzeyen tasarımları da elbiselerde rahatlık sağlar.

En Çok Satın Alınan Korse Modelleri İle Sıkı Görünüm

 1. Doğum sonrası
 2. Zayıflatan
 3. 2 Beden İncelten
 4. Bel incelten
 5. Sezeryan sonrası
 6. Termal
 7. On form
 8. Çelik
 9. Toparlayıcı
 10. Şekillendirici
 11. Atlet tipi

En Çok Tercih Edilen Bayan Korse Modelleri ve Fiyatları

Bayan korse mi aradınız? En uygun bayan korse fiyatları, modelleri ve markaları burada!
Popüler Markalar Ortalama Fiyat
Pierre Cardin 67 TL – 88 TL
TEN 87 TL – 276 TL
Emay 31 TL – 367 TL
Modinn 41 TL – 103 TL
Miss Fit 29 TL – 93 TL
KOM 34 TL – 157 TL