Kadınların iç giyimde vazgeçilmezlerinden biri şüphesiz ki külotlardır. Bayan külot modelleri her geçen gün kadınların değişen tarzı ve zevklerine uyum sağlayarak gelişiyor. Birçok renk ve model yelpazesinde kadınların seçimine sunuluyor. Külot modelleri, kadınlar için özenle seçilen özel iç giyimlerindendir. Geniş model ve renk seçeneğinde bulunan külot modelleri sayesinde kadınlar tarzına ve zevkine uygun olan külotlardan dilediğini seçebilecekler. Bu çeşitler arasında boxer, slip, tanga, string ve daha birçok bayan külot çeşidi bulunuyor. Bu çeşitlerinde kadınların tarzına uygun seçebileceği sarıdan beyaza, mordan bordoya birçok renk yelpazesi bulunuyor.

Bayan Külot Modellerinde Geniş Renk ve Beden Seçeneği

Külotlar, estetik görünümünün yanı sıra sağlık açısından bir sorun oluşturmaması için kaliteli kumaştan yapılmalıdır. Kadınlar dış giyimde olduğu gibi iç giyimde de kendilerine dikkat eder ve özenirler. Ayrıca bu çamaşırları da büyük bir özen ile beğenerek seçerler. Giydiği her kıyafet ile övgü almak isteyen kadınlar, giydikleri iç çamaşırları görünmüyor olsa da kendilerini özel hissetmek için beğendikleri çamaşırları giyerler. Şık ve kadınsı görünmek isteyenler için dantelli külotlar, şık görünümlerinin yanı sıra rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınlar için pamuklu külotlar gibi daha birçok model ve çeşit bulunuyor. Bayan külot modelleri uygun renk ve modeldeki bir sutyen ile kombin edildiğinde oldukça şık bir görünüm sağlanabilir.

Doğru Kıyafette Doğru Çamaşır

Çoğu kadın farkında olmadan ya da umursamayarak açık renkli giysilerin altına koyu renkli külot giyiyorlar. Oysaki bu oldukça yanlış bir seçimdir. İç çamaşırı görünmeyen ancak özel olan detaylardandır. Koyu renkli kıyafetlerin altına giyilen iç çamaşırlarının rengi pek önemsenmese de bu durum açık renk kıyafetler için söz konusu olamıyor. Açık renk kıyafetler genellikle yaz aylarında giyilmek üzere tasarlandığından dolayı iç çamaşırlar, açık renk kıyafetlerin üzerinden görülebiliyor. Bu nedenle açık renk kıyafetlerin altından giyilmek istenen modeldeki külot, ten rengi ya da beyaz renkte tercih edilmelidir. İç çamaşırları giyilen kıyafetle uyumlu olduğunda estetik açıdan da oldukça şık duracaktır. Ayrıca iç giyimde birçok kişinin aradığı fonksiyonel ve rahatlık da doğru çamaşır seçimi ile sağlanabilir.

En Çok Tercih Edilen Bayan Külot Modelleri ve Fiyatları

En uygun bayan külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 10  TL – En yüksek fiyat  622 TL
Popüler Markalar Ortalama Fiyat
X-Lady 15 TL – 97 TL
Mite Love 15 TL – 120 TL
Maranda 10 TL – 64 TL
Kom 18 TL – 83 TL
Nbb 162 TL – 19 TL
Emay 23 TL – 321 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palazzo Pantolon Kimlere Yakışır: Kimler Giymeli?
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır: Kilolu mu Gösterir?
Bol Pantolon Kimler Giymeli, Kime-Kimlere Yakışır?
Trençkot Nedir: Trençkot Kimlere Yakışır?
Ombre Saç Kimlere Yakışır?
Kahkül Saç Kimlere Yakışır?