Bayan iç çamaşırı denildiğinde ilk akla gelen parçalardan birisi olan külot modelleri farklı tasarım ve isimleri ile iç giyim kategorilerinde yer alıyor. Aslında hepsini de tek kulanım amacı aynı olsa da kadınları ihtiyaçlarınıza beğenilerine ve  zevklerine göre farklı model seçenekleri ile üretilmektedir. Etek pantolon abiye ve eşofman altına güvenle giyebileceğiniz  bayan slip modelleri  iç çamaşırı ürünlerinde üçgen şeklinde kesilip dikilerek kullanıma sunulan bir tür alt iç giyim ürünüdür. Giyildiğinde kalçanıza ve poponuza  birebir oturacağı için gün boyunca vücudunuzda aynı şekilde durur. Vücudunuzda kayma yapmayacağı gibi cildinizi de sıkmaz ve cildinizde rahatsızlık  yapmaz ve cildinizi asla tahriş olmaz.

Bayan Slip Modelleri

Bayan slip modellerine baktığımızda  desenli fırfırlı, dantelli, transparan, tül detaylı ve sade kumaşlardan yapılmış onlarca model seçeneğinin olduğunu görebiliyoruz. Geniş model yelpazesine sahip olması sayesinde her yaştan ve her zevkten insanlar gönül rahatlığı ile tercih etmektedir. İç çamaşırı tasarımcıları kilolu bayanları da düşündüğünden standart ölçüler de slip külotlar tasarlayarak onlarında ihtiyaçlarına rahatlıkla karşılayabilmelerine olanak sağlamıştır. Düz dikişler ile üretildiğinden kullanım sırasında asla elbise de belli olmaz ve sarkmaz.  Zarif dantel ve ince tül işlemeli slipler zarif kumaşlarla birleşip, ortaya şık  ve  büyüleyici görünüş sağlıyor. Genç bir bayanın mutlaka  dolabında olması gereken iç giyim ürünlerinden birisi olan slipler kırmızı  siyah, mor ve beyaz ve daha birçok  iç gıcıklayıcı renk seçeneğine sahiptir.

Bayan Slip Tasarımları

Günümüzde tüm iç giyim markalarının bayan slip  tasarımları mevcuttur. Slip fiyatlarına bakıldığında bunu da her üründe olduğu gibi ürünü modeline, kalitesine, üretiminde kullanılan kumaşına işçiliğine ve en önemlisi de markasına göre değişiklik göstermektedir. Düz slip modelleri ile dikişsiz slip modelleri arasında büyük fiyat farkı  vardır. Slip modeli alımında fiyata göre değil, alacağınız modelin ihtiyaçlarınıza tarzınıza zevkinize ve en önemlisi de beden ölçünüze uygun olmasına dikkat etmelisiniz.  Gerek günlük yaşantınızda gerekse de özel  günlerinizde ya da cinsel hayatınıza kullanabileceğiniz lüks ve seksi slip modelleri ile kendinizi daha kadınsı çekici ve  fantezi hissedeceksiniz.

En Çok Tercih Edilen Bayan Slip Modelleri ve Fiyatları

En uygun bayan slip fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Emay 7 23 TL – 71 TL
Blackspade 14 20 TL – 60 TL
Moonlight 8 29 TL – 39 TL
Anıl 4 35 TL – 41 TL
Kategoriler