Bayan iç giyim ürünlerinde kullanımı en çok tercih edilen bikini külot modelleri desenli, dantelli, transparan  ve tül detaylı model seçenekleri ile tasarlanıp piyasaya sunulmaktadır. Bu külot modelleri içerisinde kullanımı en çok tercih edilen bu külotlar oldukça konforlu ve kullanışlı iç giyim ürünüdür. Standart bantlı seçeneklerinin yanı sıra geniş bantlı model seçeneğine de sahiptir. İnce kumaşlardan tasarlandığından kullanımı en çok yaz aylarında tercih edilir. Sıcak günlerde vücudun terlemesi ve  tahriş olmaması için hava alan iç giyim ürünlerine ihtiyacı vardır. Bikini külot modelleri bayanların ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde üretildiğinden dolayı bayanların tercihi bikinili külot modellerinden yana olmaktadır.

Gün Boyu  Rahat Kullanım Sunan Bikini Kesim Külotlar

Bikini kesim külotlar özellikle dar ve ince kumaşlı kıyafetlerinizin altında zarif bir görün sunar. Gün boyunca vücudunuzdan sarkmaz ve rahatsız edici görüntüler vermez. Pamuk kumaştan üretilen bikini külotlar, özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklarda cildinizi terletip tahriş etmez ve vücuda hiçbir şekilde yapışmaz. Farklı model seçeneklerine sahip olan bu külotların bazı modelleri bel çevresi tül ya da dantel detaylarla tasarlandığı için fantezi bir görünüm yaratmaktadır. Özel anlarınızda bile güvenle kullanabileceğiniz bikini külotlar geniş renk seçeneğine sahiptir.

Bikini Külot Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bikini külot seçiminde bile dikkat etmeniz gereken detay renk seçimidir. Eğer açık renk pantolon ya da etek giymeyi planlıyorsanız mutlaka  iç çamaşırınızın rengi de kıyafetinizle aynı renkte ve tonda olmalıdır. İç çamaşırınızın gün boyu size güvenli ve konforlu bir kullanım sağlamasını istiyorsanız mutlaka bel ölçünüze uygun ölçülerde model seçmelisiniz. Küçük beden alırsanız bel çevresi beliniz sıkar ve acı ve cildinize kızarıklık verir. Bir beden büyük alırsanız da belinizde düşer ve kıyafetlerinizin altında sarkıp  iç çamaşırı iz bırakır. Ayrıca sütyen ile takım halinde giymek istiyorsanız, bu iki iç çamaşır modellerinizin aynı renkte ve modelde olmasına dikkat etmelisiniz.  Zaten çoğu modelleri bikini külot sutyen olmak üzere ikili takım halinde satılıyor. Bu modellerden zevkinize yaşınıza ve kilonuza uygun takımları tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Emzirme Bikini Külot Modelleri ve Fiyatları


Bikini külot mu aradınız? En uygun bikini külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
X-Lady 33 15 TL – 37 TL
Kom 2 37 TL
Kategoriler