Sadeliğini ve asaletini trendlerle birleştirmeye bayılıyoruz! Sezonun en trendy saç kesimi olan bob kesim ise bu sezon vazgeçilmezimiz.

NEDEN SEVİYORUZ?

Bob kesimli saçlar, yüz şeklimizi çerçeveleyerek bize modern ve çekici bir hava katıyor. Bu abartısız feminenliğe bayılıyoruz. Klasiğin en modern hali! Aşık olmamak ne mümkün?

BOB KESİM: KİMLERE YAKIŞIR?

Ünlülerin tercihi de sezon trendi olan bob kesim, en çok da gür saçlarla iyi gidiyor. Dalgalı ya da düz olması farketmese de, hacimli ve canlı durması ilk tercihimiz.

Dalgalı bob

Saçlarınız gür ve kalın telliyse, bir avuç saç köpüğüyle saçlarınıza şekil vermeniz, istediğiniz volümlü etkiyi yaratacak.
Saçlarınız ince telliyse ve bob kesim uygulamak istiyorsanız, duş sonrasında saç diplerinize hacim veren bir köpük uygulayarak saçlarınızı vigoyla kurutun. Kuruduktan sonra diplerinize ince dişli bir tarakla krepe yapın ve saç spreyiyle sabitleyin.

Düz bob

Saçlarınızı fön öncesi bir saç bakım yağı ile korumaya alın. Saçlarınızı geniş ve yuvarlak bir saç fırçası ile içeri doğru kıvırarak fönleyin, yandan ayrımınızı derin bir şekilde yaparak saçlarınıza retro bir hava katın.

Harika görünüyorsunuz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palazzo Pantolon Kimlere Yakışır: Kimler Giymeli?
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır: Kilolu mu Gösterir?
Bol Pantolon Kimler Giymeli, Kime-Kimlere Yakışır?
Trençkot Nedir: Trençkot Kimlere Yakışır?
Ombre Saç Kimlere Yakışır?
Kahkül Saç Kimlere Yakışır?