Kadın giyim modelleri arasında yer alan Body vücut toparlama özelliği ile her yaştaki bayanlar tarafından en sık kullanılan parçalar arasında yer alıyor. Farklı model ve kumaş türleri ile birçok markanı tasarımları arasında yer alan Body aynı zamanda dört mevsim boyunca kullanılabilen alternatifli seçeneklere sahip olduğundan dolayı kadın giyimin kurtarıcı parçaları arasında yer alıyor. Günlük hayatta kullanıma uygun olan basic body modelleri bu ürünün demir başı arasında yer alırken dantelli Body modelleri ise özel seçenekler arasında yer alıyor.

En Güzel Body Modelleri

Her yaş gurubu adına hitap eden özel model seçeneklerine sahip olan Body modelleri pul işlemeli Body, V yaka body,  ip askılı body, kısa kollu, uzun kollu body gibi farklı model seçeneklerine sahiptir. Pamuk likra ve modal içeren kumaşlarla üretilen body modelleri kış aylarında sizleri sıcak tutarken, yaz ve bahar aylarından Jeanlarla bir bütünlük oluşturarak sıra dışı kombinler yaratmanıza olanak tanır. Ayrıca geneli pamuklu kumaşlardan üretildiğinden dolayı vücutta terleme ve yapışma yapmaz. Vücudu sarıp sarmaladığından dolayı bütün gün boyunca konfor ve rahatlık sağlar. Dikişsiz örgü üretim teknolojisi ile imal edilen Body modelleri vücudunuzdaki fazlalıkları da toparlayarak, vücudunuzu kusursuz ve estetik durasını sağlar.

Mevsimine Ve Kullanım Alanına Göre Body Çeşitleri

Soğuk havalarda uzun kollu Body seçeneklerini, sıcak havalarda ise ya da kısa kollu Body modellerini tercih edebilirsiniz. Sportif takılanlardansanız şık bir eşofman altına ip askılı veya V yaka Body modellerini tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizde ise pul işlemeli Body modellerini tercih edebilirsiniz.

Body Modelleri Hangi Kıyafetler İle Kombinlenir

Body modelleri hırka kazak, gömlek, bluz gibi birçok farklı kıyafetlerle kullanabildiğiniz gibi kot pantolon, etekler ile de şık kombinler ile de muhteşem uyum sağlamaktadır. Geniş yaka kazakla ile şık ceketlerin altına giyebileceğiniz Body modelleri spor yaparken da tayt, eşofman altı ya da şort gibi alt giyim parçalarına da uyum sağlayan üst giyim seçenekleri arasında yer alır. Yani Body modelleri her türlü kıyafetlerine altına ya da beraberinde giyebileceğiniz alternatif giyim parçalarından biridir.

En Çok Tercih Edilen Body Modelleri ve Fiyatları


Body mi aradınız? En uygun body fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Nbb 10 25 TL – 67 TL
Merry See 2 83 TL – 120 TL
Moonlight 3 73 TL – 140 TL
Blackspade 9 46 TL – 120 TL
Sistina 4 39 TL – 75 TL
Anıl 2 54 TL – 84 TL
Kategoriler