Boş kap sütyen desteksiz sütyen anlamına gelmektedir. İçerisinde göğsü destekleyen ve göğse dolgu yapan bir şey yoktur. Büyük göğüslü bayanlar tarafından daha sık tercih edilir. Sütyen bir bayanın en özel iç kıyafetidir. Bu yüzden sütyen seçiminde çok dikkatli davranmak gerekir. Boş Kap Sütyen Takımı modellerini onlinegiyim.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Boş Kap Sütyen Bedeni

Tüm sütyenlerde olduğu gibi boş kap sütyen modellerinde de bedenler aynıdır. 75 numaradan başlayarak 120 numaraya kadar devam eder. Çok küçük göğüslü bayanlar genelde 75-80 beden sütyen takarken büyük göğüslü bayanlar 90-120 arasında sütyen numarası kullanır.

Boş Kap Sütyen Takımı Modelleri

  • Düz model
  • Parlak renk
  • Askısız
  • Straplez
  • Dantelli
  • Çift renkli

Her bayanın vücut yapısı ve dolayısıyla göğüs yapısı farklıdır. Kiminin göğsü küçük kiminin göğsü büyük ve dik durur. Sütyen seçiminizi göğüs yapınıza göre yapmalısınız. Örneğin göğsünüz dik ve büyükse destekli sütyen göğsünüzde ağrı yapabilir, bu durumda desteksiz ya da boş kap sütyen modellerini tercih etmelisiniz.

Boş Kap Sütyen Renk Tonları

Boş kap sütyen modellerinde en çok siyah, beyaz, mor, ten rengi ve pembe renk tonları kullanılır. Özellikle dantelli boş kap sütyen modellerinde beyaz ve mor çok tercih edilir. Parlak renk boş kap sütyen modellerinde mor ve beyaz çok sık tercih edilir. Yine de sütyen modellerinde olduğu gibi sütyen renkleri de kişiye özeldir. Zevkiniz hangisini istiyorsa o renk tonunu kullanabilirsiniz.

Boş Kap Sütyen Kalitesi

Sütyen kalitesini anlamak biraz zaman alır. Bir mağazada gördüğünüz sütyenin kalitesini görür görmez anlayamazsınız. Ancak o sütyeni satın alıp kullanmanız gerekir. Bir mağazadan sütyen satın aldınız, kullandınız ve yıkadınız. Eğer sütyeniniz kaşıntı yapıyorsa, yıkadıktan sonra boyası akıyorsa ve kumaşı bozuluyorsa almış olduğunuz sütyen kalitesizdir. Bu ürünlerde kaliteye önem verilmesi gerekiyor. Hem sağlık açısından hem de uzun yıllar kullanmak açısından boş kap sütyen kalitesi dikkat edilmesi gereken bir detaydır.

En Çok Tercih Edilen Boş Kap Sütyen Takımı Modelleri ve Fiyatları

En uygun Boş Kap Sütyen Takımı fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Pierre Cardin 6 86 TL – 104 TL
Kategoriler