Korseler vücut toparlayıcı olan ürünlerdir. Sürekli ve düzenli kullanımlarında vücutta incelme ve sıkılık sağlarlar. Kıyafetlerin altından belli olmayan bu ürünler kullanım işlevlerine göre çeşitlilik gösterirler. Kişiler incelme, sıkılaşma ya da toparlanma seçeneklerinden hangisini ya da hangilerini isterlerse ona yönelik bir korse tercih etmelidirler. Boxer korse genelde toparlayıcı olan bir üründür. Farklı çeşitleri olmakla beraber genelde kalça toparlayıcı bir etki gösterirler.

Uzun Ve Kısa Boxer Korse Modelleri

Boxer korseler vücudun alt bölgesinde etki gösteren ürünlerdir. Çeşitlerine göre bir ya da birkaç kısım üzerinde olumlu etki sağlarlar. Kısa modeller genelde kalça toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptirler. Göğüs altından başlayan modellerdeyse kalçayla beraber karın bölgesinde de toparlanma elde edilir. Uzun boxer korse modelleriyse üst bacaklarda da sıkılık sağlayacaklarından daha bütün bir görünümde sıkılaşma görünümü elde edilmesini sağlarlar.

Boxer Korse Kullanım Alanları

Boxer korseler neredeyse her kıyafetle rahat bir şekilde kullanılabilen ürünlerdir. Pantolonların, eteklerin, elbiselerin ve abiyelerin içine gönül rahatlığıyla giyilebilirler. Genelde dikişsiz olarak üretilirler. Bu sayede üste giyilen kıyafetten belli olmazlar. Boxer korse çeşitleri arasında askılı olan tüm modellerde mevcuttur. Bu sayede vücudun alt tarafıyla beraber üst kısmında da dik bir duruş ve toparlanmış bir görünüm elde edilebilir.

Boxer korseler farklı şekillerde tasarlanan ürünlerdir. Askılı tüm modeller, göğüs altından başlayan modeller, kısa boxer modeller veya bacakları da kaplayan uzun baxır modeller mevcuttur. Tasarımlarındaki bu farklılıklar fiyatlar üzerinde de etkilidir. Ayrıca dikim kalitesi, kumaşın yapısı ve esnekliği, kumaşın kalitesi, korsenin toparlayıcı niteliği gibi pek çok kıstas da korsenin fiyatı üzerinde etkili olmaktadır. Boxer korselerdeki bu çeşitli yapı kişiler açısından avantaja dönüşür. Çünkü baksır korselerde çeşitlerden ve diğer niteliklerden dolayı farklı fiyat aralıkları olduğundan her bütçeye hitap edebilen ürünler rahatlıkla bulunabilir. Kişiler öncelikle kendi beden ölçülerini net bir şekilde bilmeli ve bu ölçülere göre en ideal olan korseyi seçmelidirler. Bunun yanı sıra kaliteli bir kumaş ve korsenin dikişsiz olması da kullanım açısından avantaj sağlayan özelliklerdir. Her bütçeye hitap edebilen boxer korse modelleriyle toparlanmış, fit ve ince bir görünüme kavuşmak hayal değildir.

En Çok Tercih Edilen Boxer Korse Modelleri ve Fiyatları


Boxer korse mi aradınız? En uygun boxer korse fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Form Time 1 65 TL
İmer 18 47 TL – 321 TL
Kategoriler