Brazilian külot modelleri, kalçalarını daha güzel ve çekici bir biçimde sergilemek isteyen kadınlar için özel tasarım ve modeller olarak kadınların seçimine sunuluyor. Kadınlar, özel gün ve gecelerinde ya da günlük yaşamda kendilerini daha çekici hissetmek için sıradan külot modellerinin yanı sıra Brazilian külot gibi özel tasarım külot modellerinden birini seçiyorlar. Bu sayede iç giyimde de istedikleri iddialı görünüme kavuşurken aynı zamanda da vücutlarını daha güzel bir biçimde sergiliyorlar. Ayrıca kalça kısmındaki bulunan desen ve işlemeler ile sıradan bir külottan farklı olarak oldukça hoş ve çekici bir görünüm sergileniyor.

Brazilian Külot Modelleri

Brazilian külot modelleri genellikle sıradan bir külot gibi göbek kısmını kapatmayan ve bel kısmı daha kalın ve desenli olarak tasarlanan külot modellerinden oluşuyor. Brazilian külot modelleri kadınlar için birçok renk ve modelde tasarlanmış bulunuyor. Bu sayede kadınlar brazilian külot modellerinde de kendi tarz ve zevklerine uygun olan model ve renklerden dilediklerini seçebiliyorlar. Kadınlar brazilian tanga modeli seçimlerini çoğunlukla modeli daha güzel gösteren bir külot olduğundan dolayı dantel detaylar sahip olanlardan yana kullanıyorlar. Bu sayede bel kısmında kalınlaşan dantel detayı belin hem olduğundan daha ince görünmesini sağlıyor, hem de kadınların vücutlarını daha güzel bir şekilde sergileyebilmesine olanak tanıyor.

Brazilian Tanga Bedenleri ve Renkleri

Geniş bir yelpazede tasarlanarak kadınların seçimine sunulan modelleri, kadınların hassas ve güzel hatlara sahip olan vücutları düşünülerek özel olarak üretilmiş çamaşırlardır. Ön kısmı ile kalça kısmında bulunan parçayı birleştiren yan kısımları sıradan bir külota göre daha kalın bir şekilde üretilmiş olan brazilian tanga  modelleri sayesinde giyilen iç çamaşırının desen ve modeli daha da belirgin oluyor. Brazilian külotların birçok modelinde ise boxer giymeyi seven kadınlar için bacak kısmına doğru uzayan modeller de bulunuyor. Bunun yanı sıra bel kısmında string külot gibi daha ince bir çizgide ilerleyen modelleri de yer alıyor. Brazilian külotlar, genellikle kadınların bel ve kalça kısımlarını daha çekici bir biçimde sergileyebilmeleri için özel olarak tasarlanmış iç çamaşırlarıdır.

En Çok Tercih Edilen Brazilian Külot Modelleri ve Fiyatları


En uygun brazilian külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Doreanse 1 36 TL
Kom 1 37 TL
Kategoriler