Büstiyer sütyen, göğsün üstünden başlayarak bel oyuntusuna kadar devam eder sütyen modellerine verilen isimdir. Büstiyer sütyen dar kalıbı ile vücudu sarar. Büstiyer sütyen modelleri vücudu daha ince ve sıkı gösterdiği için çok tercih edilir. Özellikle sporcu bayanlar için çok ideal bir üründür.

Büstiyer Sütyen Modelleri

Modeller hem renk olarak hem de çeşitleri yönünden insanlara geniş imkânlar sunuyor. En çok tercih edilen çeşitleri;

  • Önü büzgülü
  • Destekli
  • Dantelli
  • Tül detaylı
  • Desteksiz
  • Önden açılan büstiyer sütyen modeli

Gibi modellerdir. Bu ürünlerde kadınlar kendi beden ölçülerine göre ürün bulabiliyorlar.

Büstiyer Sütyen Renkleri

Onlinegiyim.com modellerinde en çok tercih edilen renkler beyaz, siyah, mor, pembe ve kırmızıdır. Sizler kendinize en çok yakışan renkleri tercih edebilirsiniz. Dantelli büstiyer sütyen modellerinde kırmızı ve pembe çok şık durmaktadır. Ürünlerimiz yaz ayında çok şık kombinler yapılarak sokakta ve plajda giyilebilir. Özellikle plajda etekli bikiniler ile çok şık kombinler yapılabilir. Yaz ayında çiçek desenli büstiyer sütyen modelleri çok sık kullanılır. Böylece hem göğüslerinizi korumuş olursunuz hem de çok şık bir görüntü sağlamış olursunuz. Modellerimizin en iyi avantajı rahat sindirilmesi ve herkes tarafından kullanılabilmesidir. Çeşitli modelleri ve farklı renkleri ile çok daha güzel görünmeli, sabit bir köşede yer değişikliği yapabiliriz.

Avantajları Neledir?

Bu ürünümüzü giymek pek çok bayan tarafından ideal bir davranış olarak kabul görmektedir. Büstiyer sütyen vücudu sarar ve olduğundan daha ince görüntü sağlayabilirsiniz. Etek, şort ve başka şeyler ile şık kombinler yapabilirsiniz. İster destekli, ister desteksiz kullanabilirsiniz. Kaliteli bir büstiyer sütyen dantel işlemeleri varsa dantelleri sökülme yapmaz. Ciltte kaşıntı ve döküntü yapmaz ve yıkandıktan sonra boyası akmaz ve çekme yapmaz. Yani ürünün kaliteli olup olmadığını bir süre kullanıp yıkadıktan sonra anlayabilirsiniz. Kalite durumunu yükseltmek için bilindik markalardan alışveriş yapmanız şansınızı bir nebze arttıracaktır.

En Çok Tercih Edilen Büstiyer Sütyen Modelleri ve Fiyatları


En uygun bustiyer sutyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 23 TL – En yüksek fiyat 176 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Form Time 3 38 – 176 TL
Sistina 1 23 TL
X-Lady 2 52 TL – 70 TL

Sütyenin kalitesi, markası ve modeli sutyen fiyatlarını etkileyen faktörlerden bazılarıdır. İyi bir markadan kaliteli bir sütyen alırsanız fiyat artış gösterir. Bunun yanında dantelli modeller düz modellere göre daha pahalıdır. Ücreti ne olursa olsun zevkinizden taviz vermemeniz gerekir.

Kategoriler