Büyük beden kadınların tercihi babydoll modelleri şıklıkta birbirleri ile yarışır. Birbirinden özel tasarımlara sahip bu modeller birçok bayanın tercihi olmaktadır.  Özel gecelerin vazgeçilmezi büyük beden fantezi babydoll modelleri bayanlara zarafet katar. Birçok bayanın tercihi babydoll modelleri büyük beden seçenekleri ile de satışa sunulur. Babydoll modelleri geniş çeşitliliği ile her zevke göre rahatlıkla tercih edilir. Taşlı babydoll modelleri kumaşta bulunan ince taşlar ile takıma şıklık katar. İç giyimde dikkat çekmeyi seven bayanların tercihi taşlı babydoll takımlarıdır. İncili model seçeneği de bulunan babydoll takımları, taşlı takımları tercih etmeyen bayanların tercihidir.

İkisi Bir Arada Babydoll Modeller

Gecelik ve sabahlık olarak takım halinde bulunan babydoller, birbirine uygun parçalar ile takım halinde satışa sunulur. Birbirini tamamlayıcı özellikteki gecelik ve sabahlık babydoller hem gece giyimi hem de sabah giyimi için uygundur. Rahatlığı ön planda tutan bayanların tercihi büyük beden babydoll gecelik takımları olmaktadır. Saten kumaşın farkı her alanda kendini gösterir.  İç giyimde de tercih edilen saten kumaşlar babydoll modellerinde de sıklıkla kullanılır.  Hiç yokmuş izlenimi veren bu saten modeller sunduğu rahatlık ile birçok bayanın tercihi olmaktadır. Rahatlığı ve asilliği bir arada yansıtan saten modeller en çok satan babydoll modelleri arasında yer alır.

İddialı Dantel Detaylı Babydoll Takımlar

İddialı olmayı seven bayanların tercihi dantelli babydoll takımları olmaktadır. Büyük beden seçenekleri de bulunan dantelli modeller, en çok satan babydoll modelleri sınıfında yer alır. Kapatıcı özelliğide bulunan dantelli büyük beden babydoller, rahat kullanımı nedeni ile sıkça tercih edilir. Boydan dantelli pelerinler, straplez modelli dantel babydoller, şık görünümü ve esnek kumaşı nedeni ile birçok büyük beden bayanın tercihi durumundadır. Kendine güveni olan bayanların bir numaralı tercihi dantelli babydoll modelleridir.

Şortlu Babydoll Modelleri

Gece ve sabah giymeyi mümkün kılan şortlu babydoll takımlar, evde rahat hareket edebilme imkânı sağlar. Her koşulda rahatlık sunan saten veya penye kumaşlı büyük beden şortlu babydoller birden fazla renk seçeneği ile tercih sebebi olmaktadır.

Kategoriler