Büyük beden iç giyim ürünlerini özel olarak üreten bir markadan ya da siteden faydalanarak satın alabilirsiniz. Bu tarz ürünleri bulmak artık oldukça kolaydır ve seçenekler de çok fazladır. Bütün iç giyim ürünlerinde olduğu gibi büyük beden gecelik konusunda da en önemli mesele kumaşın kalitesidir. Nem geçişi sağlayan ve terin buharlaşmasını sağlayan bir kumaştan üretilmiş gecelikler tercih edilmelidir. Genel olarak pamuklu ya da yün kumaşlar nem konusunda daha rahattır. Yün daha sıcak tutması için tercih edilir. Yaz ayları içinse keten, viskon ya da ketenden üretilmiş bir model seçebilirsiniz. Her ikisi de makinede yıkanabilir. Daha renkli geceler için fantezi ya da saten ürünler de bulabilirsiniz. Artık büyük bedenler için hemen her türlü gecelik modeli ve çeşidi bulunabilir.

Büyük Beden Gecelik Modelleri

Kısa ya da uzun farklı model büyük beden gecelikler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca farklı detaylarla süslenmiş modellere de bakabilirsiniz. Bazıları tül detaylı bazıları farklı desenli bazıları da küçük kurdelelerle süslenmiş gecelikler vardır. Bunlardan zevkinize göre en çok hoşunuza gideni satın alabilir ya da hediyelik bir ürün olarak seçebilirsiniz. Hemen her renkte büyük beden gecelik bulabileceğiniz gibi ip askılı ya da geniş askılı veya simetrik modelli gecelik de bulabilirsiniz. Büyük bedenler artık kendilerine çok daha fazla iç giyim ürünü bulabilir. Bu konuda üretim yapan çok sayıda marka, firma ve site bulunabilir.

Ucuzdan Pahalıya Büyük Beden Gecelik Çeşitleri Onlinegiyim.com ile…

Farklı fiyatlarda çok sayıda büyük beden gecelik satışı yapılıyor. Kumaş kalitesi ve detaylara göre fiyatlar değişiyor. Fiyatlar çok fazla yüksek de olabilir. Ürünlerin malzeme kalitesi fiyatlar konusunda en önemli belirleyicidir. Bu konudaki seçim size aittir. Eğer sadece rahat etmek için bir seçim yapacaksanız pamuklu ya da yün kumaştan sade bir model seçebilirken daha özel bir gecelik isterseniz farklı modellere de bakabilirsiniz. Dikişi ve işçiliği de güzel ve özenli bir ürün seçerseniz uzun süreli olarak kullanabilir ve özel bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Büyük Beden Gecelik Modelleri ve Fiyatları


En uygun büyük beden gecelik fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 44 TL – En yüksek fiyat 463 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Nurteks 4 407 TL – 463 TL
Lady Lingerie 22 44 TL – 49 TL
Kategoriler