Kadınlar pijama ve eşofman seçiminde her zaman rahatlıklarını düşünerek karar veriyorlar. Bu kararlarını kendi beden ölçüleri de büyük ölçüde etkiliyor. Yüksek beden ölçüleri kullanan kadınlar genelde kendi vücut yapılarına uygun ürün bulamadıklarından şikâyet etseler de tasarımcılar için bu kadınlar özel bir alan oluşturuyor. Bu nedenle pijama ve eşofman bakımından kadınlara büyük bedene özgü üretim yapıyorlar. Kapri takımlarında büyük beden ürünleri oldukça fazla çeşitliliğe sahip denilebilir. Kaliteli tasarımları ve şık modelleri ile kapri takımları yaz mevsimlerinde ve bahar aylarında çok ideal ürünlerdir. Bu ürünlerin renk ve model bakımından geniş alternatifler sunması da bir başka güzel yanıdır.

Kapri Takımlarında Büyük Beden Ayrıcalığı Onlinegiyim.com ile…

Yüksek beden ölçüsü kullanan kadınlar pijama ve ev giyimi konusunda son derece şanslılar denilebilir. Çünkü bu ürünlerde renk konusunda çok geniş olanaklar sunuluyor. Aynı zamanda desen olarak da çok önemli bir çeşitliliğin bulunması kadınların seçimlerini yaparken biraz kararsızlık yaşamasına neden oluyor. Ancak kaliteli penye kumaşlardan üretilen ve her vücut ölçüsüne uyumlu olan bu kapriler ev ortamında oldukça rahat ürünlerdir. Taytlı kapri takımlar yanında biraz daha bol kesimler de bulunuyor. Alt ve üst olarak hazırlanan takımlarda alt kapriler diz altı seviyesinde olduğundan kadınlar daha rahat hareket etme imkânı buluyorlar. Yaz mevsiminde serin tutması nedeni ile bu takımlar çok kullanılıyor.

Rengârenk Büyük Beden Kapri Takımları

Pamuk oranı yüksek olan ve terletmeyen kapri takımlarında renk sınırlaması bulunmuyor. Ancak gri tonlarında ve desenlerinde olan takımlar kadınların beğeni ile kullandıkları arasında bulunuyor. Kapriler diz yapmama özelliği sayesinde gün boyu çok muntazam bir duruş sergiliyor bu da kadınların ev ortamında da son derece hoş görünmesini sağlıyor. Büyük beden kapri takımları kadınların hem rahat etmesini sağlıyor hem de gece uykularını daha düzenli bir şekilde uyumalarına yardımcı oluyor. Üst kısım kolsu şeklinde ya da yarım kollu olarak tasarlanan bu kapriler oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir. Beğenilerek kullanılan modeller içerisinde tüm büyük beden insanlar kendilerine uygun takım bulabilirler.

En Çok Tercih Edilen Büyük Beden Kapri Takım Modelleri ve Fiyatları

En uygun Büyük Beden Kapri Takım fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Marka Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Lady Lingerie 4 41 TL – 65 TL
Kategoriler