İç çamaşırı ve külot seçiminde pek çok büyük beden ürün de bulunur. İhtiyaca ve zevke göre farklı kumaş ve desenlerden üretilen büyük beden külotlar kalitesi ve diğer özelliklerine göre farklı fiyatlarda bulunabilir. Bu konuda seçenek de fiyat aralığı da oldukça geniştir. Külot seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ped kısmının rahatlığı ve kaliteli bir kumaştan üretilmiş olmasıdır. Cilt sağlığı için bu çok önemlidir. Öte yandan iç çamaşırının genel olarak kumaşının kalitesi de önem taşır.

Farklı Büyük Beden Külot Seçenekleri

Büyük beden külotlarda ve genel olarak diğer iç çamaşırı seçeneklerinde hava alan bir kumaş tercih edilmelidir. Nem geçişi sağlayan ve ter tutan bir kumaş olması da önemlidir. İçinde rahat hissetmeniz için kaliteli bir kumaştan üretilmiş bir külot seçmelisiniz. Pamuklu, modal, likralı gibi esnek kumaşlardan üretilen iç çamaşırları cildiniz için de faydalıdır. İç çamaşırlarınız bu kumaşlardan sadece birinden üretilebileceği gibi birden fazlasının farklı oranlarda karışımından da üretilmiş olabilir. Özellikle bedeninizi iyi bir şekilde sarması için likralı ve esnek bir kumaş seçimi önemlidir. Sizi sarmayan bir iç çamaşırı içerisinde rahat etmeniz mümkün değildir. Dantelli, delikli ve farklı desenlerde bir külot da seçebilirsiniz. Bu seçimlerinizde de dikkat etmeniz gereken yine kumaşın kalitesi ve ped kısmının rahat olmasıdır.

Her Bütçeye Uygun Büyük Beden Külot Modelleri

Külot seçiminde bir diğer önemli nokta da fiyatıdır. Aslında bu konuda çok fazla seçenek bulunur. Eğer çok kaliteli bir kumaştan üretilen bir külot tercih ederseniz fiyatlar belli aralıklarda değişiyor biraz fiyatta olanlarda olabilir. Ama yine kaliteli ve daha düşük bütçeli seçenekler de bulabilirsiniz. Ancak uygun külot seçimleri de yapılabilir. Önemi olan modeli ve özellikle ped kısmında kullanılan kumaşın kalitesidir. Mümkünse de esnek ve likralı bir kumaş içeriği olan modeller seçilmelidir. Böyle bir seçim yapıldığında çok daha rahat edersiniz. Nem geçişi sağlayan ve lifli bir kumaştan üretilen büyük beden iç çamaşırlarının kullanım süresi de çok daha uzun olabilir.

En Çok Tercih Edilen Büyük Beden Külot Modelleri ve Fiyatları


En uygun büyük beden külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Mite Love 2 28 TL – 55 TL
Cottonhill 3  242TL
Kategoriler