Büyük bedene sahip kişiler daha çok terledikleri için özel üretilmiş büyük beden ürünler kullanmaktadırlar. Kişilerin öz güvenlerini korumak ve sosyal hayatları ile iletişimlerini sürdürmeleri için vücut hatlarına uygun ve rahat hissedecekleri kıyafetler üretilmektedir. Kadınlar her zaman şık ve özel hissetmek isterler. Erkekler ise rahat ve özgür. Büyük beden kişiler alışveriş yaparken öncelikle terletmeyen ve hava akımının sağlandığı ürünleri satın almak isterler. İç giyim özellikle kadınlar için ayrı bir değere sahip olup gardıroplarda farklı bir alanda muhafaza edilirler.

Büyük Beden Kadın Slip

Kadınlar her zaman şık görünmek isterler. İç giyim kadınlar için çok önemli olup kullanılacak ürünler titizlikle seçilmektedir. Kadınlar iç giyimde genellikle dantel detay tercih ederler. Kenarları dantelli kırmızı büyük beden slip külot dişiliğinizi ön plana çıkarır iken sizi özgür kılacaktır. Büyük beden bayan slip modelleri çeşitlilik göstermektedir. Kullanılan kumaşın kalitesi, sahip olduğu detaylar, dikim ve işçilik kalitesi ise fiyatı belirleyen ana unsurlardır. Beyaz renk pamuk kumaştan üretilmiş klasik slip külotlar rahat olduğu kadar sağlıklı bir kullanımda sunmaktadır. Dantel slip külotlar ise seksi bir görünüme sahip olup sizi kusursuz bir güzellik ile tanıştırmaktadır. Dantel slip külotu göğüslerinizi daha küçük gösterecek toparlayıcı dantel detaylı bir sütyen ile kombinleyerek kendinizi şımartabilirsiniz. Aynı şekilde kenarları dantel detaylı çiçek desenli büyük beden slip külot ile v yaka dolgusuz bir sütyen ile şık bir kombin elde edebilirsiniz. Kırmızı, bordo, siyah, beyaz, mavi renklerde büyük beden slip külot tercih ederek kusursuz bir güzelliğe imza atabilirsiniz.

Büyük Beden Erkek Slip

Erkekler rahat bir kullanım sunan klasik slip külot kullanmayı tercih ederler. Kalçayı sıkıca kapatan bu külot modeli terlemeyi de önleyerek pişik gibi sorunlar yaşanmasının önüne geçer. Büyük bedene sahip erkekler siyah, gri ve beyaz büyük beden slip külot kullanımını tercih ederek hem erkeksi görünümlerini korumakta hem de rahata hareket etme yeteneklerini korumaktadırlar. Kadın ve erkekler için kalçayı tam sarması ve rahat bir kullanım sunması amacı ile slip külot çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı renk ve modellerde üretilen slip külotlar büyük bedenlere sahip kişilere de hitap etmektedir.

En Çok Tercih Edilen Büyük Beden Slip Modelleri ve Fiyatları

En uygun Büyük Beden Slip fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 28 TL – En yüksek fiyat 242 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Doreanse 2 28 TL – 34 TL
Cottonhill 3 242 TL
Kategoriler