Gecelikler kadın dünyasında asla vazgeçilmeyen kıyafetler arasına yer alırlar. Çok geniş bir ürün çeşitliliği vardır ve bu sayede her yaştan ve her zevkten kadının tercih edeceği modeller rahatlıkla bulunabilir. Dantel gecelik modelleri oldukça sık tercih edilen ve kadınların dünyasında her daim ayrıcalığı olan modellerdir. Çeyiz bohçalarında, özel ve fantezi anlarda ve kadınların kendilerini öz güvenli hissetmek istedikleri her anda vazgeçilmez olan ürünlerdir. Dantel kullanımıyla çok daha şık bir görüntüye ulaşan dantel gecelikler her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken kıyafetlerden biridir.

Dantel Gecelik Modelleri

Kadınlar için iç giyim bir tutkudur. Cesaret isteyen tasarımlar ve kadınların kendilerini daha da özgüvenli hissettikleri modeller denildiğinde akla gelen seçeneklerin başında dantel gecelikler vardır. Gecelikteki dantel detayları daha çok göğüs bölgesinde kullanılır. Dantelin harika şıklığı sayesinde gecelikler oldukça havalı bir hal alırlar ve kadınlar bu modellere oldukça fazla ilgi gösterirler. Dantel gecelik modelleri her bedenden kişiye hitap edebilen, çok farklı renk çeşitliliklerine sahip ve aynı zamanda her bütçeden kişinin rahatlıkla ulaşabileceği modellerdir. Uzun ya da kısa çeşitleri olduğu gibi, yırtmaçlı ya da yırtmaçsız tasarımlar da mevcuttur.

Dantel Gecelik  Bedenleri ve Renkleri

Dantel gecelikler genelde dantelle ipeğin bir araya gelmesinden oluşurlar. Bu sayede çok daha baştan çıkarıcı ve şık bir tasarım ortaya çıkar. Ayrıca oldukça geniş bir renk çeşitlilikleri vardır. Akla gelebilecek her renkte dantel gecelik bulmak mümkündür. Bu sayede kişiler kendilerine en çok yakışan rengi rahatlıkla tercih edebilirler. Small bedenden XL beden ölçüsüne kadar ana bedenlerde modeller bulmak mümkündür. Ayrıca daha zayıf veya daha kilolu olanlar için de değişik tasarım ve beden seçenekleri bulunabilir.

En Çok Tercih Edilen Dantel Gecelik Modelleri ve Fiyatları

En uygun dantel gecelik fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 35 TL – En yüksek fiyat 417 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Mite Love 25 46 TL – 417 TL
Pierre Cardin 21 119 TL – 320  TL
Nbb 15 78 TL – 305 TL
Jasmin 6 114 TL – 243 TL
New Night 7 117 TL – 241 TL
For Dreams 2 181 TL – 200 TL

Dantel gecelik fiyatları aslında çoğu üründe olduğu gibi değişiklik gösteren yapıdadır. Çünkü çok fazla çeşit vardır. Ayrıca farklı markaların tasarımları, kumaş kalitesi, geceliğin dikim ve tasarımı gibi detaylar da fiyat üzerinde etkili olur. Ancak genel durum itibariyle dantel gecelik modelleri her bütçeye hitap edebilen modellerdir. Kişiler kendi beden ölçülerine, zevklerine ve rahatlıklarına hitap edebilen ürünleri genel anlamda uygun fiyatlara bulabilirler. Dantel gecelik şıklığından ve rahatlığından kolayca faydalanabilirler.

Kategoriler