Kadınların kıyafet seçimlerinde oldukça hassastırlar. Aldıkları kıyafetlerde rahatlığın yanında şıklığı da isterler. Bu nedenle tercihlerini her zaman özel tasarımlardan yana kullanırlar. Bu tutumları yalnızca dış kıyafetlerinde değil, külot gibi özel iç giyim ürünlerinde de gösterirler.
Külot her yaştan kadının kullanmak zorunda olduğu bir alt giyim ürünüdür. Özel bölgenin temiz ve hijyenik tutmasını sağlayan külotlar binlerce farklı model seçeneği ile bayan iç giyim kategorilerinde ilk sıralarda yer alır. Bayanların zevkine ve kullanım ihtiyacına göre özel tasarım ve modellerden üretilen külotlarda dantelli külotlar modeli büyük ilgi görmektedir. Seksi bir görünüm sunan dantelli külotlar kendi aralarında farklı çeşitleri ayrılmaktadır.

Her Alanda Rahatlıkla Giyebileceğiniz Dantelli Külot Modelleri

Dantelli külot modelleri 7’den 70‘e her yaş gurubuna hitap eden iç giyim seçenekleri arasında yer alır. Özel kullanımlar için tercih edebilecek mükemmel bir ürün olan dantelli külotlar günlük kullanımlar içinde ideal seçenektir. Birbirinden güzel ve özel modeli desen ve renk seçeneklerine sahip olan bu külot çeşitlerini fantezi iç giyim kategorilerinde bayanların beğenisini sunuluyor. Bel ve bacak kenar kısmında ya da tamamen dantel tasarımlardan üretilen dantelli külotlar günümüzde gw3nç kızları çeyiz sandıkları arasına konulması gereken çeyizlik ürünler arasında kendine yer edinmiştir. Geniş renk ve model seçeneğine sahip olan bu külotları tamamı dantel ya da dantel detaylı sutyenler ile takım halinde de kullanabilirsiniz. Modelleri bir kısmı sutyenler ile takım haline satılmaktadır. Çeyizlik iç çamaşırlarınızı da bu şekilde kombinleyip saklayabilirsiniz.

Dantelli Külot Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Dantelli külot modeli seçimlerinizde göz önünde bulunduracağınız en önemli detay kaliteli ve sağlıklı kumaşlara sahip olmasıdır. Hassas ve beyaz cilde sahip olanlar özellikle bu konuda oldukça titiz davranmalısınız. Model seçerken mutlaka elinizde kumaşı kontrol etmeniz gerekir. Dantelli külotun tasarlandığı kumaşın sıcak tutma ve nem emici özelliğine sahip olmasına özen gösteriniz Bu konuda pamuklu kumaşlardan tercih edilmelidir. Nem emici özelliğine sahip olan dantelli külotlar dört mevsim boyunca konforlu ve güvenli bir kullanım sağlar.

En Çok Tercih Edilen Dantelli Külot Modelleri ve Fiyatları

En uygun dantelli külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Sistina 3 52 TL – 78 TL
X-Lady 4 32 TL – 81 TL
İntimo 3 23 TL
Mite Love 3 65 TL – 120 TL
Pierre Cardin 1 54 TL
Kategoriler