Kadınlar için iç çamaşırları özel ürünler olup gardıropta ayrı bir yerde muhafaza edilirler. İç çamaşırları farklı tasarımları ve özellikleri ile kullanıcılarına rahatlık ve şıklık ikilisini sunmaktadır. Kadınlar için dantel detaylı iç çamaşırları beğenilerek kullanılmaktadır. Kadınların dişi yanlarını ön plana çıkaran dantel detaylar şık ve zarif bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Günümüzde sırt dekolteli dolgulu sütyenler de tercih edilen dantel detaylar göz kamaştırıcı bir şıklığı da beraberinde getirmektedir. Kadınların tercih ettiği renkler özellikle kırmızı, bordo, turkuaz, siyah, gülkurusu, mavi tonları olmaktadır. Kadınlar için üretilen dantelli sütyen takımları tasarımları ile dikkat çekmektedir. Geniş kadın kitlesine hizmet vermek amacı ile farklı bedenlerde sütyen takımları üretilmektedir.75 Bedenden Büyük Bedene kadar üretilen sütyenler kalitesi ile de kullanıcısını memnun etmelidir.

Dantelli Sütyen Takımı Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dantelli sütyen takımlarının uzu süre kullanılabilmesi için kaliteli kumaştan üretiliyor olması gerekmektedir. Hava alabilen kumaştan üretilen ve kumaş rengine uygun kaliteli uzayıp kopmaz dikiş ipi kullanılan dantelli sütyenler sağlığı olumlu yönden etkilerken uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. İşçilik ve kullanılan kumaşın kalitesi sütyen takımının fiyatını belirleyen unsurlardır. Özenli bir çalışma sonucu tasarlanıp üretilen sütyen takımları fiyat olarak ta daha pahalı olmaktadır. Dantelli sütyen takımı alırken bedeninize uygun bir sütyen almaya özen gösterin. Ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir alt çamaşır ile kombine edilmiş ürünü satın alın.

Dantelli sütyen takımları çoğu zaman dişiliği ön plana çıkarmak amacı ile tanga ile kombin edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Ancak rahat bir kullanım imkanı sunan slip külot ile kombin edilmiş bir takım satın alabilirsiniz. Sütyenlerin amacı göğüsleri dik tutmak ve sarkmalara engel olmak olduğu gibi sırt ağrısı gibi sorunlar yaşanmasını da engellemektir. Açık tenli biri iseniz sarı tonlarında ki sütyen takımlarını kullanmayınız. Koyu tenli biri iseniz mor, koyu yeşil tonlarını kullanmayınız.

Dantelli Sütyen Takımı Modelleri

Kadınların dişiliğini ön plana çıkaran dantelli sütyen takımları dolgusuz ve dolgulu sütyenlerde kullanılmaktadır. Kimi zaman göğüs kaplarında kullanılan dantel detay südyenin bütününde de tercih edilebilmektedir. Kırmızı sırt dekolteli dolgulu dantel detaylı sütyen ve brazilian külottan oluşan takım sizi şık ve zarif gösterecektir. Aynı şekilde dantelli üçgen bordo bir sütyen ve tangadan oluşan takımda size rahat bir kullanım sunacağı gibi sizi çok seksi gösterecektir. Dantelli bralet ve şorttan oluşan siyah bir takım ise asil bir görünüm imkanı sunar.

En Çok Tercih Edilen Dantelli Sütyen Takımı Modelleri ve Fiyatları

En uygun Dantelli Sütyen Takımı fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 15 TL – En yüksek fiyat 204 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Anıl 24 75 TL – 204 TL
New Night 3 152 TL – 83 TL
Mite Love 13 54 TL – 120 TL
Nbb 12 97 TL – 67 TL
Moonlight 4 114 TL – 77 TL
Pierre Cardin 3 112 TL – 104 TL
Kategoriler