Özel gecelerde tercih edilen dişiliği daha ön plan çıkaran daha derin bir göğüs kesimine sahip olan dantel detaylı sütyenler dolgusuz olabildiği gibi dolgulu da olabilir. Sütyen kapları, askılıklar, balenler dantel ile süslenerek göz alıcı bir güzelliğe sahip olmaktadırlar. Dantel geleneksel ve klasik sütyenlerin aksine seksi bir duruşa sahip olmakta ve göğüslerinizi daha ön plana çıkarmaktadır. Her kilo ve göğüs büyüklüğüne uygun dantelli sütyen modeli üretilmektedir. Böylelikle daha geniş bir kitleye hizmet verilmektedir. 75 bedenden büyük bedenlere kadar farklı bedenlerde üretilen dantelli sütyenler uygun kombinler ile sizi yatak odanızın kraliçesi yapmaktadır. Dantel südyenlerin kalitesini belirleyen kumaş ve el işçiliği kaliteli dikişler ile tamamlanarak güzelliğinizi taçlandırmaktadır.

Dantelli Sütyen Modelleri Ve Renk Seçimleri

Geniş renk ve model yelpazesine sahip olan dantelli sütyen modellerinden size uygun olanı seçerek vücut hatlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Küçük göğüslü biri iseniz daha dolgun ve dik göğüslere sahip olduğunuz görünümü verecek dolgulu bir sütyen tercih edebilirsiniz. Büyük göğüslü biri iseniz ve göğüs yapınıza uygun bir sütyen arayışına sahip iseniz hem rahat hem de zarif bir görünüme sahip olan dantelli dolgusuz sütyen modelleriniz tercih edebilirsiniz. Daha dik ve sıkı göğüslere sahip olmak istiyor ve aynı şekilde rahat hareket etmek istiyorsanız yarım dolgulu sütyen modellerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Dantelli sütyen modellerinden gül motifli kırmızı, mavi, siyah, turkuaz modellerini tercih edebilirsiniz.

Dantelli Sütyen Kombin Önerileri

Her kadın için hem rahat hareket etmek hem de seksi gözükmek önemlidir. Vücudunuzu tanıyarak vücut hatlarınızı belirginleştiren kombinler ile baş döndürücü güzelliklere sahip olabilirsiniz. Gül motifli dantelli kırmızı üçgen sütyeninizi aynı şekilde gül motifli dantelli bir slip külot ile kombinleyerek devasa bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Asil bir duruşa sahip olmak aynı şekilde seksi gözükmez istiyorsanız siyah renkte dolgulu dantelli bir sütyeni dantelli bir string külot ile kombin edebilirsiniz. Dolgusuz askıları dantel detaylı ve derin göğüs dekolte kesimli sütyeninizi aynı şekilde Dantel detaya sahip olan ve rahatlığı ile ön plana çıkan hipster külot ile kombin edebilirsiniz.

https://www.onlinegiyim.com/wp-content/uploads/2019/03/dantel-detayli-balenli-minimizer-dantelli-sutyen-3119-toparlayc-styen-84265-88-B-150×150.jpg

En Çok Tercih Edilen Dantelli Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun Dantelli Sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
NBB 7 44 TL – 61 TL
Moonlight 4 68 TL – 78 TL
Mite Love 6 65 TL – 120 TL
Kom 3 83 TL – 106 TL
Le Jardin 1 80 TL
Kategoriler