Dekolte sütyen, göğüs ucu biraz daha açık olan sutyene verilen isimdir. Özellikle yakası açık kıyafetler için çok avantajlı bir sütyen çeşididir. Pek çok dekolte sütyen modeli vardır. Dekolte sütyen modelleri her türlü giyim çeşidinde kullanılabilir. Destekli, desteksiz, straplez tarzında dekolte sütyen giymeniz mümkün. Modeller içerisinde çok tercih edilenler;

  • Yarım atlet tarzında dekolte sütyen modeli
  • Düz ve sade dekolte sütyen modeli
  • Askısız dekolte sütyen
  • Dantelli dekolte sütyen
  • Boyundan bağlamalı dekolte sütyen
  • Yakası dantelli dekolte sütyen
  • Transparan dekolte sütyen
  • Straplez dekolte sütyen

Dekolte sütyen, her kadının iç çamaşır çekmecesinde bulunması gereken bir üründür. Elbise veya yakası açık bir kıyafet giydiğinizde hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Dekolte Sütyen Renkleri

Dekolte sütyen alacağınız zaman herhangi bir rengi tercih edebilirsiniz. Ancak kıyafetlerin altında belli olmaması için siyah, beyaz veya ten rengi gitmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Eğer yakası dantelli dekolte sütyen alacaksınız, bu sütyeni giyeceğiniz kıyafetin rengine uyumlu bir renk seçmelisiniz. Böylece sütyeniniz ve kıyafetiniz ile şık bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Dekolte Sütyen Bedenleri

Dekolte sütyen bedenlerinde herhangi bir ayrıcalık yoktur. Normal sütyenlerde kaç beden giyiyorsanız o numaradan dekolteli sütyen alabilirsiniz. Ancak destekli dekolte sütyen alacaksanız bir beden küçük numara almanız gerekir. Destekli sutyen göğüslerinizi bir beden büyük göstereceği için bir beden küçük almanız sütyenin göğüslerinize iyice oturmasını sağlayacaktır.

Dekolte Sütyen Kalitesi

Kaliteli bir dekolte sütyen göğüslerden aşağı kaymaz, dantelleri sökülmez, dikişleri atmaz ve yıkandığı zaman rengi solmaz. Bir sütyenin kaliteli olup olmadığını bu kriterlere bakarak anlayabilirsiniz. Ancak bir sütyenin kaliteli olup olmadığını anlamanız için bir süre kullanıp yıkamanız gerekir. Eğer bu şekilde aldığınız sütyen kalitesiz çıktıysa sütyeni aldığınız mağazayı alışveriş listenizden silebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dekolte Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun dekolte sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 44 TL – En yüksek fiyat 168 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Anıl 3 70 TL – 87 TL
Yeni İnci 1 168 TL
Nbb 2 44 TL – 68 TL
Diamond 1 64 TL

Sütyenin kalitesi, modeli, markası ve duruma göre renk seçenekleri dekolte sütyen fiyatlarını değiştirir. Kaliteli ve marka bir dekolte sütyen alacaksınız fiyat biraz artış gösterir ancak her zaman kaliteden yana tercih yapmakta da fayda var.

Kategoriler