Deniz şortu erkeklerin kullanımı için tasarlanmış ancak son zamanlarda bayanların da giymeyi tercih ettiği denizde yüzmek için kullanılan alt giyim ürünüdür. Mayodan farkı daha uzun olması ve verdiği rahatlıktır. Deniz şortu kullanıcısına özgürlük hissi verirken hızlıca kuruduğu için yanınızda birden fazla deniz kıyafeti bulundurmak zorunda kalmazsınız. Farklı desen ve tasarımları ile dikkat çeken deniz şortu son yıllarda çok rağbet görmektedir. Deniz şortları kullanılan kumaşın kalitesi, kusursuz el işçiliği, dikim kalitesi ve tasarımına göre farklı fiyatlar ile alıcısının beğenisine sunulur. Deniz şortları farklı bedenlerde üretilerek geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşım amaçlanmıştır.

Deniz Şortunu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Son zamanlarda yaz mevsiminde gerek erkek gerek bayanlar tarafından çok tercih edilen deniz şortları geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için seçim aşamasında çok zorlanabilirsiniz. Öncelikle hangi amaç doğrultusunda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Deniz şortunu güneşlenmek amacı kullanacak iseniz daha kısa boylarda ve daha ince kumaştan üretilmiş, rahatlık hissi veren koyu tonlarda bir deniz şortu tercih edebilirsiniz. Belinize tam oturan bel bantlarına sahip bir deniz şortu tercih etmeniz istenmeyen kazaların oluşmasına engel olur. Sıkma ipi detayı ile ayarlanabilir yapıya sahip olan deniz şortu bel bantlı deniz şortundan daha kullanışlıdır. Kaliteli bir kumaştan üretilmiş, kolay kuruma özelliğine sahip, bacakların iç kısmında oluşabilecek tahrişleri önleyen antibakteriyel fileye sahip, yüksek kalite dikiş özelliğine sahip deniz şortları tercih etmeniz uzun süre şotunuzu kullanmanıza yardımcı olurken sağlığınızı da korumanıza yardımcı olacaktır. Açık tenli biriyseniz açık ton ürünler tercih etmemeye özen gösterin.

Deniz şortu Modelleri Ve Geniş Renk Seçenekleri

Çok kullanışlı olan deniz şortları farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile kişiyi seçimi konusunda kararsız kılabilir. Siyah ve beyaz renklerde çizgi detaylı yüzme şortları günümüzde herkesçe tercih edilen modellerdir. Son zamanlarda kamuflaj desenli uzun deniz şortları da moda olmuş durumda. Diz üstünde olan, ipli, yanlarında yırtmaç detaylı, karışık renkli deniz şortları da kullanımı rahat olan ve çok sevilen modeller arasındadır. Deniz şortu üzerine askılı zıt renklerde bir sporcu atleti giyilerek uygun bir kombin oluşturulabilir. Aynı şekilde bayanlar göbeği açık olan bir badi ile çok şık bir kombin oluşturabilir ve dikkatleri üzerinde toplayabilir.

En Çok Tercih Edilen Deniz Şortu Modelleri ve Fiyatları

En uygun deniz şortu fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Angelsin 4 46 TL – 55 TL
Kategoriler