Kadınlar için önemli olan iç giyim ürünlerinden birisi de destekli sütyen takımlarıdır. Bu ürünlerin kaliteli ve uygun bedende olması giyim açısından son derece önemlidir. Özellikle göğüsleri konusunda yeteri kadar şanslı olmayan küçük göğüslü kadınların destekli sütyen kullanması son derece önemlidir. Bu ürünler elbiselerin en önemli tamamlayıcısıdır. Çünkü bir elbisenin düzgün durması büyük ölçüde alt kısımdaki sütyenin göğüsleri dolgun ve düzgün göstermesi ile ilgili olan bir durumdur. Sütyen tasarımı ne kadar iyi bir işçiliğe sahip olursa kadınlar da fiziklerindeki kusurları o kadar iyi saklayabilir ve daha kusursuz bir görünüm ortaya çıkarabilirler. Şık ve oldukça seksi bir duruşa sahip olan destekli sütyen takımları alt ve üst olmak üzere ikili gruplar halinde satılıyor.

Destekli Sütyen Takımlarında Model Seçenekleri

Destekli sütyenlerde model seçenekleri son derece geniş denilebilir. Ürünler yüksek kalite standartlarında üretilmiş olup her birinde farklı beden seçenekleri bulunuyor. Kadınlar dantelli ya da düz olarak tasarlanan bu ürünlerden dilediklerini alabilirler. Yarım destekli ya da tam destekli sunulan sütyen modelleri kadınların rahat edebilecekleri şekilde tasarlanan ürünler olup kalitesi tartışılmaz ürünler arasındadır. İkili takım şeklinde satıldığı için üst kısımlarda bulunan dantel detaylar alt ürün üzerinde de detay olarak tercih ediliyor. Böylece kadınlar takım iç çamaşırı giyme avantajı yakalamış oluyor.

Destekli Sütyenlerde Renk Alternatifleri

İç giyim ürünleri içerisinde en fazla renk seçeneğine sahip olan ürün kuşkusuz sütyenlerdir. Bu ürünler kadınların zevkine hitap etmesi açısından son derece geniş bir renk skalasında üretiliyor. Her ne kadar en çok tercih edilen sütyen modeli ten, beyaz ve siyah olsa da bu ürünlerde biraz daha seksi görünüm tercih edenler için mor ve kırmızı gibi çarpıcı renkler de bulunabiliyor. Her türlü renkte destekli sütyen imkânlarını değerlendirebilirsiniz. Bu ürünlerde beden seçenekleri de oldukça geniş denilebilir. En küçük sütyen bedeninden en büyük bedene kadar ürün bulabilme imkânınız var. Ürünlerin kalitesi son derece iyi ve tasarımlar kadın bedenine uygun şekilde üretiliyor. Ürünler makinede yıkanmaya uygun olduğundan hijyeni de kolay sağlanıyor.

En Çok Tercih Edilen Destekli Sütyen Takımı Modelleri ve Fiyatları

En uygun destekli sütyen takımı fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 53 TL – En yüksek fiyat 205 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Le Jardin 15 105 TL – 136 TL
Nbb 10 71 TL – 114 TL
Moonlight 18 73 TL – 146 TL
Mite Love 38 54 TL – 74 TL
Diamond 24 126 TL – 205 TL
Anıl 14 80 TL – 172 TL
Kategoriler