Sutyen, her bayanın yaygın olarak kullandığı bir iç giyim ürünüdür. Bir sütyenin görevi; göğüs bölgesini desteklemek, göğüs uçlarını kapatmak ve sarkan göğüsleri toparlamaktır. Sutyen kullanılmazsa göğüsler kıyafetlerle temas ederek zamanla tahriş olur ve daha başka sorunlar ortaya çıkar. Sütyenlerin görevini yerine getirebilmesi için bedenini iyi belirlemeniz gerekir. Türkiye’de bulunan sütyen ölçüleri; 75, 80, 85, 90, 95, 100, 120 şeklinde belirlenmektedir. Sütyen ölçünüzü doğru belirlerseniz her zaman rahat edersiniz. Sutyen takımı alırken külot bedeninizi de bilmeniz gerekir. Eğer her iki kıyafetin ölçüsünden eminseniz tek tek alışveriş yapmak yerine sutyen takımlarını tercih edebilirsiniz. Böylece ayrı ayrı kıyafet almak zorunda kalmazsınız ve iki ürün size daha uygun fiyata gelmiş olur.

Desteksiz Sutyen Nedir?

Desteksiz sutyen, göğüsleri kaldırma görevi olmayan sadece göğüs uçlarını kapatmak için kullanılan bir sutyen modelidir. Daha çok göğüsleri büyük bayanlar tarafından kullanılır. Ancak buna rağmen değişik ve seksi modelleri mevcuttur.

Desteksiz Sütyen Modelleri

Desteksiz sütyen modellerinde çok geniş model avantajları vardır. Bu ürünlerde modelleri değerlendirmek isterseniz aşağıdaki seçeneklere göz atabilirsiniz.

  • Askısız sütyen modelleri
  • Fiyonklu sütyen modelleri
  • Çift renkli sütyen modelleri
  • Kalın askılı sütyen modelleri
  • Parlak renklerde sütyen modelleri

Görüldüğü üzere çok sayıda sütyen takımı modeli mevcuttur. Sizler zevkinize ve bedeninize uyumlu olan sütyen modelini tercih edebilirsiniz. Her modelin kendine has kullanım alanı vardır. Bazı sütyen modelleri günlük kullanılırken bazı sütyen modelleri özel geceler için kullanılır.

Desteksiz Sütyen Renk Seçenekleri  

Sütyen modelinde olduğu gibi renk seçenekleri de kişiye özeldir. Ancak buna rağmen çok sık kullanılan bazı renkler vardır. Bu renkler; siyah, beyaz, mor, kırmızı ve pembe olarak sıralanabilir. Özellikle dantelli sutyen modellerinde beyaz ve mor oldukça şık bir görüntü sağlar. Herhangi bir yerden sütyen satın alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken bedeniniz olmalıdır. Sonrasında size en çok yakışacağını düşündüğünüz sütyen modellerinden herhangi birini satın alabilirsiniz. Fiyatı etkileyen etkenlerden biri model, diğeri kalite ve markadır. Kalite yükseldikçe fiyat artış gösterir.

En Çok Tercih Edilen Desteksiz Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun Desteksiz Sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 22 TL – En yüksek fiyat 111 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Nbb 11 41 TL – 60 TL
Yeni İnci 4 64 TL – 83 TL
X-Lady 3 26 TL – 70 TL
Orkide 3 52 TL – 55 TL
Moonlight 16 49 TL – 83 TL
Kom 9 93 TL – 111 TL
Kategoriler