Kadın iç giyim seçenekleri arasında yer alan dikişsiz külot modelleri çok eskiden beri kullanımı yaygın olan iç çamaşırları arasında yer almaktadır. Dikişsiz külot modellerinin en büyük özelliği kıyafetler üzerinde iç çamaşır izi yaratmamasıdır. Bu ürünler alt ve yan taraflarına dikiş tekniği uygulamadan tasarlanmaktadır. Buna özel kumaşların külot kalıplarını ile şekillendirilip, dikilmeden tasarlanan bu ürünler özellikle vücuda yapışan kıyafetler için mükemmel bir parçadır. Kadın iç giyim ürünleri arasında çok önemli bir yere sahip olan seçenekleri genellikle gece kıyafetlerini altına uygun tasarımlarla imal edilmiştir. Bayanlar kadından tercih edilmesinin en önemli nedeni ise yan ve alt kısımlarında dikişsiz izinin olmamasıdır. Bu ürünleri en önemli özelliği ise yaz mevsiminde serin, kışında sıcak tutmasıdır.

En Özel Tasarımlı Külot Seçenekleri

Ürün modelleri kıyafetlerinde  iç çamaşırlarının dikiş izi bırakmamasını isteyen sitil sahibi bayanlar tarafında kullanılır. Her yaş gurubuna hitap etmesi ve geniş model seçeneğine sahip olması nedeni ile bayanları gardırobunda birden fazla çeşidi ile kendine yer edinmiş olan modelleri sağlığa zarar vermeyen sağlıklı kumaşlardan üretilmiştir. Basit dikişsiz külot modellerinin yanı sıra string ve boxer ve şort külot tarzında olanları da bulunmaktadır. Oldukça ince ve yumuşak kumaşlardan üretilen bu külot modelleri özellikle yaz mevsimlerinde ince kıyafetlerin altında kusursuz bir görünüm sunar. Her renkten üretimi yapılan bu ürünümüzden en çok tercih edilen renkler ise diğer külot modellerinde olduğu gibi ten rengi, beyaz ve siyah  renkler olmaktadır.

Hamilelere ve Kilolu Bayanlara Özel Dikişsiz Külot Modelleri

Giyildiğinde herhangi bir iç çamaşırı izi bırakmayan külot modelleri aynı kendileri gibi dikişsiz sutyen modelleri ile kombinlenir. Açık renkli kıyafet giyecekseniz mutlaka dikişsiz külot modelinizin rengi de kıyafetinizin rengi ile aynı olmalıdır. Geniş model seçeneğine sahip olan bu külotlar her beden uygun ölçülerde tasarlandığından dolayı hamileler için de kullanımı uygundur. Hamilelere özel üretilen dikişsiz külot modelleri karın bölgesini ful saran tasarımlardan oluşuyor. Kilolu bayansanız hamilelere özel tasarlanan dikişsiz külot modellerini kullanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dikişsiz Külot Modelleri ve Fiyatları

En uygun dikişsiz külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
NBB 3 34 TL – 51 TL
Kom 4 93 TL – 120 TL
Emay 1 84 TL
Anıl 1 28 TL – 86 TL
Kategoriler