Dikişsiz sütyen, sütyen kupları ve bağlama yerinin birleşik olduğu sütyen çeşididir. Baktığınız zaman yarım atlet görünümündedir. Destekli ve desteksiz olarak kullanılabilir. Bu modelleri her kadın rahatlıkla kullanabilir. Sporcu bayanların en vazgeçilmezi dikişsiz olanlardır.

Dikişsiz Sütyen Modelleri

Bu türler genelde düz modellerde olur. Ancak askısız ve straplez modelleri de mevcuttur. Bir elbise giyecekseniz askısız veya straplez bu ürünlerimizden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Böylece sütyen askısı olmayacağından elbiseniz üzerinizde daha şık bir görüntü sağlayacaktır. Ayrıca leopar desenlere sahip olanlar çok güzel bir görüntü sergiler.

Kalitesi Nereden Anlaşılır?

Destekli dikişsiz sütyen aldıysanız  yıkadığınız zaman dolguları kırışmaz. Renkli dikişsiz sütyen aldıysanız yıkandığı zaman rengi solmaz ve bedeni küçülmez. Bir mağazada gördüğünüz sütyenin kalitesini ilk görüşte anlayamazsınız ancak onu kullanıp yıkadığınızda kaliteli olup olmadığını anlayabilirsiniz. Aldığınız ürün kalitesiz çıktıysa bir daha o mağazadan alışveriş yapmazsınız.

Dikişsiz Sütyen Renkleri

Bu modellerde en çok beyaz renk kullanılır. Kıyafetlerin içinde de beyaz renk daha şık durur. Ancak siyah ve pembe renk tonları da  çok şık durmaktadır. Bu çeşit bir ürün alacağınız zaman kıyafetlerinize uyumlu sütyen rengi seçmenizde fayda var. Örneğin siyah tişört giyecekseniz siyah dikişsiz sütyen giymenizde fayda var.

En Çok Tercih Edilen Dikişsiz Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun dikişsiz sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
NBB 3 34 TL – 51 TL
Kom 4 93 TL – 120 TL
Emay 1 84 TL
Anıl 7 28 TL – 86 TL

Dikişsiz sütyen fiyatları ortalama fiyatlar arasında değişmektedir. Kalitesine, modeline ve alacağınız yerin markasına göre sütyen fiyatları değişmektedir. Ne kadar kaliteli sütyen alırsanız fiyat o kadar artış gösterir. Modele göre de fiyat değişir. Mesela leoparlı modeller daha pahalıyken düz modeller daha ucuzdur. Bilindik markalardan sütyen aldığınızda da fiyat artış gösterir.

Neden Tercih Edilmelidir?

Kopçalı olmadığı için sırt bölgesinde kaşıntı yapmaz. Destekli ve desteksiz sütyenlerde rahatlıkla kullanılır. Bu nedenle destekli sütyende taksanız desteksiz sütyen de taksanız dikişsiz sütyen giymeniz mümkündür. Destekli sütyen giydiğiniz de göğüsleriniz daha büyük görünür ve daha dik durur. Küçük göğüslere sahipseniz destekli dikişsiz sütyen giymenizi tavsiye ederiz. Büyük göğüslüyseniz desteksiz sütyeni de tercih edebilirsiniz.

Kategoriler