Kadınlar için vazgeçilmez bir iç giyimi olan sütyenler gardıroplarda özel olarak ayrılmış bölümlerde muhafaza edilirler. Sütyenler farklı amaçlar doğrultusunda kullanılıp farklı görüntülere sahiptir. Kadınlar için kusursuz görünmek çok önemli bir noktadır. Bu kusursuz güzelliklerini daha dolgun göğüsler ve daha düzgün bir görünüm ile taçlandırmak amacı ile dolgulu sütyenler üretilmiştir ve yarım dolgulu ile tam dolgulu sütyen şeklinde iki ana sınıfa ayrılır. Ayrıca 75 bedenden 95 bedene kadar farklı bedenlere ayrılarak daha geniş bir kitlenin kullanımına sunulmaktadır. Onlinegiyim.com sitemizdeki ürünlerimiz küçük göğüsleri olan ve daha dolgun göğüslere sahip olmak isteyen kişiler için üretilmiştir. Sütyen kapları içinde dolgulu görünüm imkânı veren süngerler bulunan dolgulu sütyen birçok kişi tarafından severek kullanılmaktadır. Birçok renk ve tasarımlarda üretilen  ürünlerimiz şıklığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Her Kadın Aynı Model Dolgulu Sütyen Kullanabilir mi?

Kadınları göğüs yapısı ve fiziki duruşu farklı olacağı için kendilerini kusursuz gösterecek olanlarda de farklılık gösterir. Bu sebeple yarım dolgulu mu tam dolgulu mu sütyen istediklerine öncelikle karar vermelidirler. Gece kıyafeti, günlük kıyafet, spor kıyafeti gibi istenilen her elbise ile kullanılarak hem rahat bir kullanım sunan hem de daha dolgun göğüslere sahip olmanıza yardımcı olanı seçerken beden yapınızı göz ardı etmemelisiniz. Günlük kıyafet için kullanacağınız dolgulu sütyen modeli ile gece kıyafeti için kullanacağınız modeli farklılık göstermektedir. Dolgulu sütyen modelleri kullanılan kumaşın kalitesine göre farklılık göstermektedir.

Dolgulu Sütyen Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sağlığınızı koruyacak anti mikrobiyal kumaştan üretilmiş dolgulu sütyen modellerini seçebilirsiniz.  Satın alırken mutlaka likralı ve terletmeyen bir kumaş yapısına sahip olan sütyen modellerinden size uygun olanı seçmelisiniz. Gece elbisesi ile kullanılacak ise ten renginde sütyen modellerinden birini tercih edebileceğiniz gibi seksi görünmenizi güçlendirecek kırmızı, leopar desenli, asil siyah renkli sütyen modellerini de tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilen modellerden size hitap edeni alırken dikiş kalitesi ve işçiliğini de göz ardı etmemelisiniz. Daha uzun süre kullanım imkânı sunan kaliteli dikişler kumaş rengine uygun bir kumaş ipi ile de atılmış olması önemli bir detaydır. Ürünlerimzi çiçek desenli, dantel detaylı gibi farklı tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Dantel detaylı dolgulu sütyeninizi aynı renk ve detaylara sahip bir tanga ile kombinleyebilirsiniz. Kombinlerde zıt renkleri tercih ederek daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dolgulu Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun dolgulu sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Mite Love 3 54 TL
NBB 8 44 TL – 65 TL
Nurteks 2 73 TL
Diamond 4 75 TL – 96 TL
Orkide 9 52 TL – 93 TL
Kategoriler