Kadınlar için vazgeçilmez bir iç giyim olan sütyen çeşitlerinden biride dolgusuz sütyenlerdir. İnce ve zarif görüntüsü ile dikkat çeken dolgusuz sütyenler göğüslerin hava almasını sağlayarak vücut ısını dengede tutar ve göğüslerde sıkışmaya neden olmaz. Aynı şekilde doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız tercihiniz dolgusuz sütyen olmalıdır. Dolgusuz sütyenler dantel detaylar ile zenginleştirilerek seksi bir görünüm oluşturmaktadır. Dişiliğinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız dantel detaylı kırmızı bir dolgusuz sütyen kullanabilirsiniz. Dolgusuz sütyenler göğüs büyüklüğünüze göre farklı bedenlerde üretilmektedir. Kaliteli askı ve balenlere sahip olan sütyenler göğüslerinizin dik ve toplu görünmesi yardımcı olmaktadır. Zengin renk ve kumaş seçenekleri ile beğeninize sunulan dolgusuz sütyen modellerinden parlak ve yumuşak kumaştan üretilmiş canlı renklere sahip, dantel detaylı dolgusuz sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Kumaşın kalitesi sütyenin fiyatını belirlemektedir. Dantel detaylı dolgusuz sütyenler daha yüksek fiyatlara sahipken klasik fiyatları daha uygun fiyatlara bulmak mümkündür.

Dolgusuz Sütyen Kullanmak Neden Önemli?

Dolgusuz sütyenler hava alma özelliği ile vücut ısınızı ve göğüs anatomisini korur ve meme kanseri olma riskini azaltır.  Kumaş ve renk seçenekleri ile daha zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. İnce ve rahat yapısı ile hissedilmeyerek sınırsız özgürlük tanır. Kullanıcısına uygun kombinler ile dişiliğini ön plana çıkarma imkânı verir. Her türlü kıyafet ile rahatlıkla kullanılabilir ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Dolgusuz Sütyen Modelleri

Seksi ve zarif görüntüsü ile kadınları adeta bir kuğuya çeviren dolgusuz sütyenler uygun kombinler ile zarif ve seksi görünmenize imkân tanımaktadır. Özellikle büyük göğüslü kadınların tercihi olan dolgusuz sütyenler canlı renk seçimleri ile vücut hatlarınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Dantel detaylar seviyorsanız kırmızı dantel detaylı bir dolgusuz sütyeni aynı renkte önü dantelli ve kendisi tül olan bir tanga ile kombinleyebilirsiniz. Leopar desenli bir dolgusuz sütyeni aynı desenlere sahip kalçalarınızı sıkıca saran slip külot ile kombine ederek gün boyu rahat hareket etmenize yardımcı olabilirsiniz. Sütyen konusunda farklı kombinleri deneyebilirsiniz. Bu ürünlerin renk olarak çeşitli alternatiflerinin olması kadınlar için büyük bir avantajdır.

En Çok Tercih Edilen Dolgusuz Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun dolgusuz sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Orkide 3 52 TL – 57 TL
NBB 1 54 TL
Diamond 1 75 TL
Blackspade 1 134 TL
Kategoriler