Korse kilosundan şikâyetçi olan kadınların en büyük kurtarıcısıdır. Elbise korse hem daha fit bir görünüm kazanmak için hem de daha çekici ve kıvrımlı hatlara sahip olmak için kadınların tercihidir. Elbise korseler farklı modellerde ve farklı özelliklerde üretildiği için herkesin kendi bedenine uygun ve istediği bölgesi için korse modelleri bulunmaktadır. Elbise korseler elbiselerin altından giyilmek için özel üretilmiştir. Kadınların tüm vücut hatlarını toplayıp ve daha sıkı ve zayıf bir görünüm kazandırır.

Elbise Korsenin Özellikleri

Elbise korse tüm vücutta fark edilir bir incelme sağlayarak elbisenizin altında gün boyunca rahat kullanabilirsiniz. Kendinden sütyenli olan elbise korseler kullanım rahatlığından ve tüm vücudu sıkıca sardığı için son zamanın en çok tercih edilen korsesi olmuştur. Elbise korse basen bölgesini, karnın yanlarını ve beli toplayarak şekillendirir. Basen bölgesinde iz yapmadan toplar ve kalçayı kaldırır. Elbiselerinizin altına giyeceğiniz bu ürün sizi bir beden küçülterek fazlalığınızı saklar. Dikişsiz olarak tasarlanan elbise korselerin alt ve üst kısımları silikon olup kayma, toplanma yapmaz. Özel yumuşacık kumaştan üretilen elbise korse terleme yapmaz ve cildin nefes almasını sağlar.

Elbise Korse Zayıflatır Mı?

Kadınların zayıflamak için birçok yöntem dener. Korselerinde zayıflattığı her zaman tartışılan bir konu olmuştur. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde elbise korsede tüm vücudunuzu sardığı ve fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlarken ayrıca zayıflamanıza da yardımcı olur. Sağlığa hiç bir zararı olmayan elbise korse giydiğiniz andan itibaren sizi fit ve daha çekici görünmenizi sağlarken de her zaman elbisenizin altında belli olmadan rahat ve konforlu olmanızı sağlar.

Elbise Korse Modelleri

Elbise korse son zamanlarda korse modellerin arasında en çok tercih edilen bir ürün olmuştur. Elbise korse modelleri straplez, sütyenli ve askılı göğsü açık modellerde üretilip her kıyafetinize uyum sağlar. Renk seçeneklerinde beyaz, siyah ve ten rengi olup kıyafetinizin içinde rengi ve şekil olarak belli olmaz. Üst bedenini sıkmasını istemeyen kadınların askılı göğsü açık elbise modelini tercih edebilir. Askılı göğsü açık korse modeli tüm sutyenlerle uyum sağlar.

Kategoriler