Bebeğinin gelmesini sabırsızlıkla bekleyen anneler, bebeği dünyaya geldiğinde tüm eksiklerin tamamlanması için detaylı bir arayış içerisine girerler. Bu eksiklerden biri ise emzirme sütyeni olup, seçim yaparken birçok detaya dikkat etmek gerekiyor. Kolay açılabilir olması, rahatsızlık vermemesi ve yumuşak dokuya sahip olması anne adayları ve annelerin en çok dikkat etmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Emzirme Sütyen Modelleri Nelerdir?

Bebeğinizi emzirirken onun rahat etmesi için öncelikle yumuşak dokulu emzirme sütyenlerini tercih etmek gerekiyor. Hem sade hem de şık görünüme sahip emzirme sütyenleri zengin renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Gündelik hayatta rahatça ve severek kullanacağınız ürün seçimini yaparken birçok modele bakabilirsiniz. Sarı, beyaz, siyah, haki gibi birçok renk seçeneğine sahip ürünler dantel detaylı ve nakış detaylı tasarımları ile satışa sunulmaktadır.

Emzirme Sütyen Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Tercih edeceğiniz emzirme sütyeninin %100 pamuk özelliğine sahip olması bebek ve anne sağlığı için oldukça önemlidir. Ter yapmayan ve nefes alma özelliğine sahip emzirme sütyeni seçimi ile anne ve bebeğin rahat etmesi amaçlanarak ürünler tasarlanmaktadır. Makinede yıkanabilir özelliği sütyen modellerinde hanımların dikkat etmesi gereken önemli detaylar arasında yer alıyor. Alt kısmı lastikli ve yumuşak dokulu ürünler rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Ayarlanabilir askılar ve birinci sınıf malzeme ile üretilen emzirme sütyeni seçimi ile hem bebek hem de annenin rahat etmesi amaçlanmaktadır.

Farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan emzirme sütyenlerine siz de internetin gücünü kullanarak temin edebilirsiniz. Farklı marka seçeneklerine göz atarak siz de emzirme sütyen fiyat araştırması yaptığınızda ortalama ürün fiyatının 38 TL fiyat seçeneğinden başlayıp, 122 TL ye kadar farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Sürekli olarak giy çıkar yapmadan gündelik hayatta da tercih edeceğiniz emzirme sütyenlerini temin ederken bütçeniz dahilinde birçok ürüne göz atabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde terleme yapmayan pamuk özelliğine sahip malzemeden üretilen ürünleri siz de internetin gücünü kullanarak araştırabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan emzirme sütyeni araştırması için siz de modellere internet üzerinden kolayca göz atarak inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Emzirme Sütyeni Modelleri ve Fiyatları


Emzirme sütyeni mi aradınız? En uygun emzirme sütyeni fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Nbb 3 38 TL – 57 TL
İmer 2 41 TL – 55 TL
Moonlight 3 51 TL – 68 TL
Emay 2 84 TL – 84 TL
Ten 2 88 TL – 122 TL
Anıl 2 54 TL – 84 TL
Kategoriler