İç giyim her ne kadar kadınlar kadar önemli bir yere sahipse, erkekler için de öyledir. Birbirinden farklı modellere sahip olan erkek iç giyimin en öne çıkan parçası ise askılı atlet modelleridir. Gömlek, kazak tişört gibi her türlü üst giyim altına kullanımı uygun olan erkek askılı atlet modeller, ince ya da kalın askılı gibi farklı model seçeneklerine sahip oluyor. Erkeklerin her zamanda gece ve gündüz üzerinde olması gereken bu parçalar pamuklu kumaştan üretiliyor. Kumaş içeriğinde herhangi bir zararlı ya da kimyasal boya barındırmayan askılı atletler özellikle nazik tenler için oldukça uygun seçeneklerdir. Klasik kesimlerin yanı sıra modern kesimlerle de üretilen askılı atlet modelleri her vücut için uygun tasarımlarla üretiliyor.

Erkek Askılı Atlet Modellerini Özellikleri

Erkek askılı atlet modelleri %100 pamuk kumaşlardan üretiliyor. Bu özellikleri sayesinde erkekleri gün boyu rahat bir duruş sağlayacaktır. Günlük kullanıma uygun olan askılı atletler ter emici özelliğine sahiptir. Gömlek tişört ve kazakların altında rahat kullanım sağlayan bu ürünleri vücuda asla tahriş etmez. Geniş renk yelpazesine sahip olan askılı erkek atletler modellerini en çok tercih edilen renk ise tabi ki beyaz oluyor. Beyaz renkli askılı atletler şık bir takım elbiseye uyarladığınız beyaz renkli bir gömleğin altında muhteşem uyum sağlıyor.

Erkek Askılı Korse Atletler

Erkek askılı atlet seçenekleri arasında yer alan korse atletler toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde erkekler tarafından büyük ilgi görüyor. Askılı korse atlet modelleri hem göbek ve basen gibi fazlalıkları  gidermeye hem de dış giyim ürünlerini daha şık ve gösterişli durmasını sağlayabiliyor. Erkek askılı korse atletler genellikle beyaz siyah ve gri gibi farklı renk seçenekleri le üretiliyor.

Erkek Askılı Atlet Fiyatları

En düşük fiyat 21 TL; en yüksek fiyat 73 TL.

Erkek askılı atlet fiyatları markasına ve modeline göre farklık göstermektedir. Seçim yaparken fiyata göre değil kaliteye göre tercih yapmanız uzun süreli kullanımlar açısından oldukça önemlidir. Askılı korse atletlerin fiyatları normal olanlarına göre biraz daha yüksek olabilir. Bunun nedeni ise şekillendirici ve  sıkılaştırıcı özelliğine sahip olmasında kaynaklıdır.

Kategoriler