Kombinlerinizi tamamlayan kış günlerinde vücudunu sıcak tutan ve yaz mevsiminde de de aşırı sıcak havalarda terinizi içine çeken erkek atlet modelleri artık geniş model yelpazesine sahip olarak karşımıza çıkıyor.  Erkek iç giyimin klasik ürünlerinden birisi olan atletler, modanın gelişip zenginleşmesi ile geniş model yelpazesine sahiptir. Tek düzelikten çıkıp alternatifli renk seçenekleri ile göz dolduruyor.

 Erkek Atlet Modelleri

Erkek atlet modelleri denilince ilk akla askılı beyaz atletler geliyor. Oysa ki günümüzün gelişen erkek iç giyim modasında erkek atlet modelleri de tıpki dış giyim ürünleri gibi geniş model seçeneğine sahip oluyor. Erkek atletlere baktığımızda, fanile, kısa kolu atlet, ince aşklı atlet, kalın askılı atlet, sporcu atleti V yaka atlet, geniş yaka atlet  bisiklet yaka atlet ve korse atlet gibi birden çok model seçeneğine sahip olduğu görülüyor. Bunun dışında sportif görünüm yakalamak isteyen stil sahibi erkeler için sıfır kollu renkli ve üzeri baskılı atlet modelleri de bulunuyor. U yaka atletler de en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Erkek atlet modellerini bir kısmı gömlek kazak ve tişört gibi üst giyim ürünlerini altında kullanıldığı gibi bir kısmı da tek sade olarak kullanılabiliyor. Sporcu ve desenli atletler şort, eşofman gibi spor alt giyim ürünleri ile mükemmel bir kombin olabiliyor.

Erkek Korse Atletler

Erkek atlet modeli denildiğinde korse atletler de büyük ilgi görüyor. Bu atletlerin özelliği ise vücudu sıkılaştırma ve zayıf göstermesidir. Pek çok erkeğin dolabında mutlaka olması gereken bu atletler kamburluk meme büyümesi gibi birçok sorunların giderilmesi için kullanılıyor. Sağlık açısından en önemli ürünler arasında yer alıyor.

Erkek Atlet Modellerinde Hangi Kumaşlar Kullanılıyor

Erkek atlet modellerine baktığımızda iç giyim tasarımcıları sağlıklı kumaşlardan tasarımlar yaptığı görüyoruz. Vücuda direkt olarak temas edeceğiniz düşünen tasarımcılar bu ürünleri için pamuk, elastinli pamuk, likralı  pamuk akrilikli yün ve sade yün kumaşlar kullanmayı tercih ediyor. Bu kumaşlar kullandığınız süreye bağlı olarak vücudunuza koku yapmayan ve terlemeye özellikleri ile de beğeni kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palazzo Pantolon Kimlere Yakışır: Kimler Giymeli?
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır: Kilolu mu Gösterir?
Bol Pantolon Kimler Giymeli, Kime-Kimlere Yakışır?
Trençkot Nedir: Trençkot Kimlere Yakışır?
Ombre Saç Kimlere Yakışır?
Kahkül Saç Kimlere Yakışır?