Erkeklerin iç çamaşırları kadınlar gibi birçok çeşit barındırmasa da boxerler oldukça geniş renk ve model seçeneği barındırıyor. Kısa ya da uzun paçalara sahip olanlardan, desenli ya da sade olanlara kadar model seçenekleri bulunuyor. Çoğu erkek özel bir gün olmadıkça, klasik olması açısından geometrik desenli boxer modellerinden yana seçimlerini kullanıyorlar. Ancak kadınlar, eşlerinden özel olarak istekte bulunabiliyor. Kadınların erkeklerden bu isteği, özel bir gün ya da gece olmaksızın erkeklerin kadınlardan giymesini istediği bir elbise olması gibi gayet doğal bir istektir. Gün içinde kırmızı gibi canlı renklere sahip boxer modellerinden ya da sevilen karakterlerin yer aldığı modellere sahip olan bir boxer giymesini isteyebiliyorlar.

Erkek Desenli Boxer Modelleri

Erkekler boxer modellerinde sade renklerden karmaşık renklere kadar birçok seçim alternatifi yer alıyor. Genellikle renkli giyinmeyi seven ya da dış giyiminde renkli giyinemese de iç giyimde farklı giyinmeyi seven erkekler, boxer seçerken sıradanlıktan çıkmak istiyorlar. Bu nedenle farklı renklerdeki boxer modellerinin yanı sıra birbirinden farklı modellere sahip boxerları da tercih ediyorlar. Bu modeller içerisinde yazılı, resimli, eğlenceli tasarımlara sahip olan boxer modelleri de yer alıyor. Kişiler isterse günlük yaşamda üzerinde taşıyamayacakları karakterlerin resimlerinin yer aldığı boxerlerı istedikleri zaman giyebiliyorlar. Görünme gibi bir riski olmadığından dolayı istedikleri modelleri giyebiliyorlar. Ayrıca birçok model de görünse dahi oldukça şık duruyor. Bu sayede kişiler sıradanlıktan çıkarak kendi özgün tarzlarını yansıtabiliyorlar.

Erkek Desenli Boxer Seçimi

Erkek boxer seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken konuların başında kumaş kalitesi, dikim kalitesi ve özel bir desen içeriyor ise baskı kalitesidir. Erkekler çoğunlukla boxer konusunda rahat modellerden yana tercihlerini kullanıyorlar. Ancak gün içinde pantolon altında rahat modelleri seçseler de evde ya da özel yaşamında kullanmak üzere renkli ya da desenli modelleri tercih ediyorlar. Desenli boxer modellerinde eğlenceli mesajların yer aldığı boxerler, geometrik şekillerin ya da puantiye gibi desenlerin yer aldığı modeller de bulunuyor. İsteğe bağlı olarak seçilen her boxer modelinde önemli olan kumaş ve dikiş kalitesidir. Ayrıca kaliteye uyumlu olan fiyatı da boxer alınırken etkin olan detaylardandır.

Kategoriler