Spor şıklığını ve rahatlığı seven erkekler için özel olarak tasarlanmış eşofmanlar gün boyu sizinle. Eşofmanlar üretildikleri kumaşlardan dolayı esnektiler ve gün boyu konfor sağlarlar. Hareket özgürlüğünün kısıtlanmasını istemeyen beyler çoğunlukla eşofman giymeyi tercih ederler. Oldukça kullanışlı olmalarından dolayı da yazlık veya kışlık olarak farklı şekillerde tasarlanırlar. Önceleri sadece spor yaparken kullanılan eşofmanlar zaman içerisinde spor dışı alanlara da çıkmış ve gündelik yaşamın vaz geçilmez bir parçası haline gelmişlerdir. Eşofmanlar alt, üst ya da takım şeklinde tasarlanırlar. İsteğe bağlı olarak parça parça kullanılabilecekleri gibi tek tek de satın alınabilirler. Eşofman kumaşları çoğunlukla terlemeyi önlemeyecek kumaşlardan seçilirler. Böylece spor yaparken bile eşofman takımları rahatsız olmanızı engeller.

Erkek Eşofman Modelleri

Gün içinde rahat hareket etmek, spor yaparken sorun yaşamamak için eşofman kullanabilirsiniz. Sanıldığının aksine eşofman ile de oldukça şık görünmek elinizde. Doğru parçalar ile kombin yapacağınız bir eşofman sizleri şehirli spor şıklığına ulaştırabilir. Kış mevsiminde sıcak tutması için kalın kumaşlardan tasarlanmış olan eşofmanlar tercih edilebilir. Yaz aylarında ise ince kumaşlardan hazırlanmış bir eşofman kullanarak daha rahat olmak mümkündür. Eşofman kumaşlarının içeriğine bakıldığı zaman likralı veya pamuklu olduğu görülür. Bazı eşofman modellerinde ise fermuarlı ya da fermuarsız cepler bulunur. Cepler gerekli durumlarda özel eşyaları muhafaza etmek için büyük avantaj yaratabilirler. Bunların bazıları serin günlerde mont olarak da kullanılabilirler.

Farklı Zevklere Göre Farklı Kesimler

Eşofmanların kesim özellikleri birbirinden farklıdır. Bol ve dar kesim eşofmanlar arasından kendi tarzınıza göre bir model bulmanız mümkündür. Bol kesimler en klasik modeller olsa ile dar kesimler de son yılarda oldukça revaçta olmaya başlamışlardır. Renklerinden dolayı da günlük kullanıma son derece müsait olan eşofmanların altına rengine uygun bir spor ayakkabı giyerek son derece spor bir görünüme kavuşabilirsiniz. Şık detaylar barındıran eşofman modelleri arasından kendinize uygun bir tarza sahip olanı bulabilir, dilediğiniz spor kıyafetlerle kombinleyerek şehirde bile spor şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde bir şıklık ile bütün gözleri üzerinize çevirebileceğinize emin olabilirsiniz.

Kategoriler