Şıklığından taviz vermeyen tarz erkekler tepeden tırnağa tüm kombinlerinde olukça hassas gösterirler. Kıyafetin üzerinden rahat durması için  doğru iç giyim ürünlerini kullanmayı tercih ederler. Şık bir erkek kombini için en önemli materyal ise elbette iç giyim ürünleri olmaktadır. Atlet ve külottan oluşan iç giyim ürünleri zamanla farklı tasarımlarla  karşımıza çıkmaya başladı. Özellikle genç kesim için çok önemli bir yere sahip olan erkek kısa boxer modelleri gerek rahatlığı gerekse de şıklığı ile erkek iç giyim modasına ayrıcalık getirdi.

Erkek Kısa Boxer Modelleri

Erkek kısa boxer modellerine göz attığımızda transparan dikişsiz kareli çizgili gibi modellerin var olduğunu görebiliyoruz. Renk bakımından ise geniş renk yelpazesine sahip olan kısa boxerler de öne çıkan renk seçenekleri  ise; siyah, lacivert, beyaz ve gri renkler oluşuyor. Bunların dışında hâkî yeşili, kahverengi bordo ve açık mavi gibi farklı renklerle de erkek ısa boxer modelleri mevcuttur.

Kısa Boxerlerin Özellikleri Nelerdir?

Erkek kısa boxer modellerini en büyük özelliği konforlu ve sağlıklı olmasıdır. Üst düzey kumaş kalitesi, sağlıklı ve hijyenik yapısı ile erkek iç giyim de öne çıkan kısa boxerler  her türlü atlet modelleri ile de muhteşem uyum sağlıyor. Kaliteli kumaşlardan ve rahat tasarımlardan üretimi gerçekleştirilen boxer modelleri erkeklerin günlük hayatında  esnek bir kullanım sunuyor. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimleri için oldukça uygun bir seçenek olan bu ürünleri bel kısmının olması sayesinde vücudunuza tam oturuyor ve gün boyunca belinizden düşme, sıyrılma ya da belinizi sıkma gibi problemler çıkarmıyor.

Gençlere Özgü Boxer Modelleri

Gençlerin dinamik yaşamayı sevenlerin tercih ettiği kısa boxer modelleri beli sıkmayan ve belden düşmeyen lastik ve bacakları rahat hissettirecek şekilde tasarlanmıştır. Ön tarafını  geniş ve sıkmayan yapıya sahip olması sayesinde bütün gün oturmak zorunda kalan erkeler için mükemmel bir duruş sergiliyor. Kısa boxerler de aynı atletler gibi likra elastin, yün, modal ve pamuk karışımlı kumaşlardan  tasarlanmıştır. Bu kumaşlar sayesinde erkekler kısa boxerlerının içinde terlemeden gün boyunca konforlu ve sağlıklı bir kullanım sağlayacaktır.

Kategoriler