Erkek kısa kollu atlet erkeklere özel bir iç giyim ürünüdür. Genellikle gömlek kazak gibi üst giyim ürünlerin altına kullanımı uygundur. Çabasız şıklığı yakalamak isteyen erkeklerin gardıroplarında olmazsa olmazı olan kısa kollu atletler pamuklu terletmeyen sağlıklı kumaşlardan üretilmektedir. Farklı üst giyim seçenekleri ile birlikte kullanılan kısa kollu atlet çoğunlukla giyimi kış ve sonbahar aylarında tercih ediliyor.

Erkek Kısa Kollu Atletleri Kimler Tercih Ediyor?

Erkek kısa kollu atlet modelleri aslında her yaş gurubu erkeğe hitap eden ölçülerde üretilmektedir. Sade kumaşlardan üretilen kısa kollu atletleri en çok askerler ve denizciler giyiyorlar. Denizciler beyaz renkli kısa kollu atletleri askerler ise yeşil kısa kollu atletleri giymeyi tercih ediyorlar. Günümüzün erkek iç giyim modasında herkese uygun erkek kısa kollu atlet modelleri mevcut iken kısa kollu atlet tercihinde erkeklerin en çok dikkat ettiği konu modelin yaka  çeşitleri oluyor. Erkek kısa kollu atletler; V  yaka, bisiklet yaka ve geniş yaka  gibi çeşitlerden oluşuyor. Kısa kollu atletler, siyah, beyaz, bej rengi koyu kahverengi, yeşil gibi farklı renk tonlarına sahip olsalar da erkekler arasında popüler olan renk  beyazdır. Beyaz renkli kısa kollu atletler çoğunlukla genç kesime hitap etmektedir. Orta ve ileri yaş gurubu erkeler ise yeşil kahverengi gibi renk tonlarını tercih ediyor.

Erkek Kısa Kollu Atlet Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek kısa kollu atlet seçiminde modelin tam oturması ve vücudunu sarıp sarmalaması gerekir. Vücut ölçülerinize uygun alacağınız kısa kollu atletler sizi tüm gün serin ve rahat  kalmanızı sağlayacaktır. Bunu dışında üzerine giyeceğiniz kıyafetti rengi çok önemlidir. Beyaz gibi açık renk gömlek giyiyorsanız üzerinizde gölgeli bir görünüm bırakmak istemiyorsanız, mutlak kısa kollu atletinizi de beyaz renk giymelisiniz. Koyu renkli kıyafetlerinizde  hangi rengi giyeceğinizi önemi yoktur. Erkek kısa kollu atletler sağlıklı kumaşlardan yapıldığından dolayı terletmez ve teri vücutta tutmaz. Gün boyu konforlu bir kullanım sağlamasının yanı sıra kış ve sonbahar aylarında vücudu sıcak tutar. Bu ürünler ev ortamında üzerine  bir şey giymeden sade olarak kullanımı uygundur.

Kategoriler