Erkek likralı slip, kadınlar kadar çekici olmak isteyen erkeklerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yerini alır. Ürünün dikişlerinin iyi olmasından dolayı gün içerisinde rahatlık sağlayan bir üründür. İşçiliği oldukça iyi bir üründür. Ürünlerin her zaman daha yenileri çıkmaya başlar. Model olarak farklı birçok ürün yer alır. Ürün son yıllarda erkeklerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yerini alır. Kullanılan kumaşı oldukça kalitelidir. Sağlık açısından herhangi bir zararı olmayan ürünler tercih edilerek üretim yerine getirilir. Erkeklerin beğeni kazanmak amacı ile tercih ettiği bu ürünler aynı zaman da kişilerin kendilerini daha erkeksi hissetmelerine de yardımcı olur.

Erkek Likralı Slip  MOdelleri ve Özellikleri

Likralı olan ürünün dışında farklı birçok slip türü de vardır. Erkek likralı slip oldukça rahat ve bir o kadar da konforlu bir üründür. Sliplerin vücudu sarma özelliği vardır. Ürünün en küçük bedeni S bedendir. Bulunabilecek olan en büyük bedeni ise XXL bedenidir. Farklı birçok rengi vardır. Ürünün renkleri beyaz, füme ve siyah en çok tercih edilen renklerdir. Ürünün her giysi ile kombini mümkündür. Bu nedenle de birçok renk çeşidi ile her giysiye uyum sağlar. Ürün giysilerin içerisinden belli olmayacak şekilde üretilmiş olan bir üründür. Farklı desen türleri de bulunan bir üründür. Çizgili, düz, beli lastikli ya da iki renkli şeklinde farklı birçok çeşidi vardır.

Erkek Likralı Slip Nasıl Yıkanmalıdır?

Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için doğru bir şekilde saklanması ve bakımının yapılması gerekir. sliplerin ters çevrilerek yıkanması gerekir. Ürün kendi grubu içerisinde yıkanması ve çok ıslak kalmaması gerekir. Bu durum ürünün yıpranmasına neden olur. Ürünün kullanım kılavuzuna uygun olarak yıkanması ve o şekilde ütülenmesi gerekir. Üzerinde deseni ya da baskısı bulunan ürünlerin yüksek derecede yıkanmaması gerekir. Çünkü yüksek derecede yıkanan ürünlerin baskısında ve deseninde yıpranmalar oluşur. Detayı bulunan ürünlerinizin mümkün olduğunda elde yıkanması ürün için en doğru seçenektir. Bu sayede üründe bir yıpranma oluşmaz ve uzun süre kullanma durumu meydana gelir.

Kategoriler