Erkek iç giyim ürünlerinde boxer özellikle rahatlığı için tercih edilen bir modeldir. Özellikle son zamanlarda çok fazla kişi erkek modal boxer ürünlerini satın alır. Bu ürünlerde fiyat aralığı ve seçenekler çok fazladır. Üretim özellikleri ve kalitesine göre değişen modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Erkek modal boxer çeşitlerini üreten çok fazla marka bulunur. Aralarından kendinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz bir yakınızın ve eşiniz için hediye olarak da satın alabilirsiniz.

Kumaşlarına Göre Erkek Modal Boxer Çeşitleri

Modal kumaş iç giyim ürünlerinde özellikle tercih edilir. Bu kumaşın ana maddesi kayın ağacıdır. Tamamıyla doğal ve lifli bir hammaddesi olduğu için vücudu en rahat ettiren kumaşlar arasındadır. Yıpranmaya karşı çok dayanıklı bir kumaştır. Bu yüzden modal kumaştan üretilen boxer çeşitleri çok uzun bir süre kullanılabilir. Nem transferi sağladığı için en kaliteli kumaşlar arasındadır. Oldukça sıcak ve nemli iklimlerde tercih edilebilen bir kumaştır. Erkek modal boxer çeşitleri kumaşın bu özellikleri açısından en rahat edilen iç çamaşırları arasındadır.

Erkek Boxer Ürün Kalitesi

Erkek boxer iç çamaşırları tamamen modal kumaştan üretilebileceği gibi pamuklu, modal ve elastan kumaşların birleşiminden de üretilebilir. Pamuklu kumaşlar da rahatlık ve vücut sağlığı açısından en çok tercih edilen kumaşlardır. Elastan olması da rahat giyilmesi açısından önemlidir. Kumaş kalitesi ve işçilik iç çamaşırı konusunda en önemli noktalardır. Üretilen malzemelerin kalitesi çok daha rahat bir kullanım için önem taşır.

Erkek Modal Boxer Fiyatları

Erkek modal boxer fiyatları çok geniş bir aralıktadır. Tamamen modal kumaştan ya da farklı kumaş çeşitlerinden oluşmasına göre erkek boxerlar farklı fiyatlarda satılır. Genel olara tek bir boxer için ortalama fiyatlardan başlayarak daha yüksek fiyatlı boxerlar da bulabilmek mümkündür. İç giyim ürünleri tekli olarak satın alınabileceği gibi beşli ya da onlu paketler halinde de satılabilir. Bu konuda çok farklı marka ve model çeşidi bulunduğu için seçenekler çok fazladır. Her bütçeye uygun olarak istediğiniz fiyatta bir erkek modal boxer satın alabilirsiniz.

Kategoriler