Erkek penye boxer yüzde yüz pamuk olarak üretilir. Dikişleri kişilerin zarar görmeyeceği şekilde yapılmıştır. Ürünün üretiminde büyük bir titizlik ile çalışma gerçekleştirilir. Pamuktan üretilmiş olması nedeni ile kişilerin cildine herhangi bir zarar vermez. Anti alerjik özelliğe sahiptir. Yumuşak bir üründür. Aynı zaman da esnek bir dokuya sahip olması nedeni ile kişilerin gün içerisinde rahat etmelerini sağlar. Ürün kişilerin istedikleri her kıyafet ile giyebilme imkânına sahiplerdir. Ürün kişilerin vücuduna tam olarak oturur. Bu nedenle de giysinin altından bir sorun yaşama durumları ortadan kalkmış olur. Kişilerin tenlerinde sıkma meydana getirmez. Herhangi bir sıkma meydana getirmediği için kişilerin hareket kabiliyetinde herhangi bir kısıtlamaya neden olmaz.

Erkek Penye Boxer  Renk Seçenekleri

Erkek penye boxer modelleri kişilerin giysilerinin altında herhangi bir soruna neden olmayacak şekilde üretilmiştir. Bu nedenle de en fazla kullanılan siyah ve beyaz renk dâhil olmak üzere birçok renk seçeneği yer alır. Renk seçenekleri siyah, beyaz, kırmızı, gri, mavi, lacivert ve antrasit şeklinde renk seçenekleri yer alır. Ürünün her rengi yüzde yüz sağlıklı ve bir o kadar da hijyenik ürünlerdir. Ürünler emici özelliğe sahip olan ürünlerdir. Ürünlerin aynı zamanda nefes alma özelliği de vardır. Ürünler dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanım için uygun olan ürünlerdir. Bu nedenle kişilerin herhangi bir tereddüt yaşamalarına gerek yoktur. Ürünleri uzun senelerce kullanabilirler.

Erkek Boxer  Penye Ürünlerin Kullanım Şekilleri

Ürünü her giysi ile kullanmak mümkündür. Çünkü her kıyafete uyum sağlayan bir yapısı vardır. Üstelik her giysiye uyum sağlayan farklı renkleri de vardır. Ürünün en küçük beden yapısı S beden olur. En büyük beden yapısı ise XXL beden olur. Ürünler her bedene tam olarak oturacak şekilde tasarlanır. Bu nedenle de kişilerde bir sorun yaşama durumu olmaz. Ürünlerin alım işlemi gerçekleştirilirken kesinlikle kendi bedeninize uygun olan ürünü tercih etmeniz gerekir. Çünkü büyük olan üründe geniş gelmesi nedeni ile sıkıntılar meydana gelir. Aynı zaman da küçük olan ürünlerde de sıkma meydana gelebileceği için en doğrusu bedene uygun giysi seçmektir.

Kategoriler