Erkek penye slip, erkeklerin en vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alır. Her yaştaki erkeğe hitap eden bir üründür. Bu nedenle de oldukça gözde olan bir üründür. Erkek penye slip modelleri rahatlığı ve düzgün duruşu ile son derece aranan iç giyim tasarımları arasındadır. Ürün oldukça fazla satılıyor. Penye slip tekli olarak ya da paket içerisinde çoklu olarak satılabilen bir üründür. Ürünün denenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Aynı zaman da ürünün kullanılması ya da paketinin açılması halinde değişim imkânı da yoktur. Çünkü bu durum hijyenik olması durumuna zıt gelen bir durumdur. Denenen iç çamaşırı ürünü hijyen değildir. Bu nedenle de böyle bir durum söz konusu değildir.

Erkek Penye Slip Ürün Özellikleri

Ürün iç çamaşırı olması nedeni ile işçiliği oldukça sağlamdır. İşçiliğinin yanı sıra rahatsız etmeyen bir dikiş yapısı da vardır. En fazla tercih edilen penye türü sağlığa faydalı bir dokuya sahiptir. Ürünün XXL, XL, L, M, S bedenleri vardır. Bedenler kişilerin üzerine tam olacak şekilde tasarlanmıştır. Kombin yapması oldukça kolay olan bir üründür. Ürünün gün içerisinde kullanımı oldukça rahattır. Bu nedenle de en fazla tercih edilen ve sevilen ürünler arasında yerini alır. En fazla kullanılan rengi siyah ve beyazdır. Ancak kişilerin kendi zevklerine uygun her rengi vardır. Slip modelleri penye kumaştan üretilmiştir. Ancak bazı zamanlarda başka malzemeler ile karıştırılması durumu da vardır. Ürün likra, koton, modal ya da elastan ile karıştırılabilir. Ancak bu karışımda da en fazla penye kullanılır.

Erkek Penye Slip Modelleri

Erkek penye slip, tasarımında farklı olan ürünlerdendir. Tasarım tercihi kişilerin zevklerine orantılı olarak değişir. Ürünün aynı zamanda farklı desen alternatifleri de vardır. Her bir desen kişilerin daha havalı görünmesini sağlar. Ürün çift dikişli, iki renkli, düz, biyeli ya da çizgili şekli ile farklı desenlere sahiptir. Her biri aynı malzeme ile üretilen ürünlerdir. Her zevke ve her yaşa hitap eden bu ürünler kişilerin rahat olmasını ve zevklerini yansıtmalarına yardımcı olan ürünlerdir.

Kategoriler