Erkek boxer modelleri günümüz modasına ayak uydurarak değişiyor. Kişilerin istek ve tercihleri doğrultusunda gelişiyor erkek iç çamaşırı modellerinde boxerler da kişilerin tercihleri doğrultusunda birçok renk ve modelde seçimlerine sunuluyor. Erkek boxer modelleri arasında yer alan poplin boxer, genellikle yaz ya da bahar aylarında serin tutma özelliğine sahip olması ile erkekler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor.

Erkek Poplin Boxer Modeli

Erkek boxer modellerinden biri olan poplin boxer, kullanılan çizgili ince poplin kumaşlar, genellikle yaz ya da bahar aylarında erkekler tarafından tercih ediliyor. İnce poplin kumaşından üretilen poplin boxerler, pamuklu bir kumaş yapısına sahiptir. Bu nedenle poplin kumaşa sahip boxer giyen kişiler yaz aylarında terlemeden, serin serin boxer giyme keyfini yaşıyorlar. Pamuklu bir yapıya sahip olan poplin kumaş, oldukça ince bir yapıya sahiptir. Ayrıca sert bir kumaştır. Başlarda kumaşın bu sertliğine alışamayan erkekler, poplin boxer giymekten vazgeçiyorlar. Oysaki giyilmeye devam edildiğinde bir süre sonra alışacak ve oldukça serin tutan kumaş özelliği sayesinde yaz aylarında vazgeçilmezleri olacaktır. Poplin boxer, giyildiğinde üzerine yapışma gibi bir özelliğe sahip olmadığından dolayı kişilerin rahatça hareket edebilmesine olanak tanıyan bir boxer modelidir.

Erkek Poplin Boxer Seçimi

Poplin boxer, erkekler tarafından bir iç çamaşırı olarak kullanılmasının yanı sıra deniz ya da havuz şortu olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Deseni ve kumaş yapısı sayesinde deniz şortu olmadığı anlaşılmamaktadır. Deniz şortları içerisinde barındırdığı file şeklinde bulunan iç çamaşırı nedeni ile kişileri rahatsız edebiliyor. Bu nedenle çoğu kişi deniz şortu yerine poplin boxer modellerinden birini tercih ediyor. Sıradan bir iç çamaşırı gibi giyildiğinde kişinin üzerine yapışmadığından, erkeklerin rahatlıkla kullanılacakları bir boxer modelidir. Erkek poplin boxer seçimi yapılırken desenlerinin canlılığına ve içerisinde rahat edilebilecek olmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle doğru beden seçimi yapmak oldukça önemli bir kriterdir. Poplin boxer modelleri sıradan bir boxera göre biraz sert bir kumaş yapısına sahip olduğundan doğru bedende seçilmeyen boxer, kişinin hareket kabiliyetini sınırlayarak kişiyi rahatsız edebilir.

Kategoriler