Erkek slip, iç giyim olarak tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Erkeklerin daha çekici olmasına yardımcı olan bir model türüdür. Bayanlarında beğenmesi nedeni ile oldukça sevilen bir tasarımdır. Ürün hem normal kumaşlar kullanılarak hem de özel kumaşlar kullanılarak üretilebiliyor. Üründe dantel ya da gipür işlemeleri kullanılabilir. Üründe en fazla öne çıkan detaylar arasında yerini alır. Beyaz ve siyah rengi en gözde renkleri arasında yerini alır. Ancak ürünün her türlü renk seçeneği vardır. Ürünün her ürün ile kombin yapılma durumu kolaydır. Çünkü uyum sağlayabilen bir üründür. Aynı zaman da ürünün kendi türünde bir atlet ile kombinin yapılması da mümkündür. Ancak ürünler takım halinde değil tek olarak satışı yapılan ürünlerdir.

Erkek Slip Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ürünün güzel bir işçiliğe sahip olması gerekir. Bel kısmında yer alan lastiğin sıkı olmaması ve kişiyi rahatsız etmemesi gerekir. Yumuşak bir bel lastiğine sahip olması gerekir. Bacak oyuntusunun rahat etmeyi sağlayacak şekilde olması gerekir. Aksi halde hareket durumunu kısıtlar. Aynı zaman da pişiğe de neden olabilir. Gün içerisinde kullanılabilecek kadar rahat olması gerekir. Aksi halde gün içerisinde kişilerin rahatsız olmasına ve yürümelerinin dahi kısıtlanmasına neden olur. Bu durumun önlenebilmesi için ürünün yumuşak bir kumaştan elde edilmesi gerekir.

Erkek Slip Modelleri Hakkında Detaylı Bilgi

Ürün tek olarak ya da üçlü şekilde pakette satılan bir üründür. Ürünün kısa kenarı vardır. Oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda rahat bir bel lastiğine de sahip olan bir üründür. Esnek pamuk karışımında elde edilen bir kumaş yapısına sahiptir. Bu nedenle de vücudu tam olarak saran bir üründür. Cildi tahriş etmez. Ürünlerde cilde zarar vermeyen transfer baskı etiketi kullanılır. Vücuda uyumlu olan bir üründür. Üç boyutlu tasarıma sahiptir. Ürün konfor sağlayan bir yapıya sahiptir. Özel dikiş yapısı vardır. Ürünün S ve XXL bedeni arasında her türlü bedeni vardır. Bedene uygun tercihte bulunulması durumunda beden ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaz.

Kategoriler