Tanga bir tür alt iç giyim ürünüdür. Seksi ve fantezi iç giyim ürünleri arasında yer alan tangalar kadınlara özgü bir alt giyim ürünü gibi görünseler de son dönemlerde erkekler için olanları da tasarlamaya başladı. Normal  boxer külotlardan son derece farklı tasarımlara sahip olan tangalar, günümüzde birçok erkeğin  en çok tercih ettiği iç giyim ürünleri arasında yer alıyor. Aslından tanga modelleri seksi iç giyim  ürünleri olduğu için özel geceler de giyimi uygundur. Konforu ve kalitesi sayesinde günlük ve özel günlerde kıyafetlerin altında rahat bir kullanım sunduğu için her alanda giyilmeye başlandı. Erkek tanga modelleri de erkeklerin beğenisine sunacak çeşitli modellerden oluşmaktadır.

Öne Çıkan Erkek Tanga Modelleri

Erkek tanga modelleri aynı zamanda erotik iç giyim modelleri arasında yer alır. Cinsel hayatlarına ve evliliklerine renk katmak isteyen beylerin ilk seçenekleri arasında yer alan erkek tanga modelleri  boxer külot tarzında  pamuklu ve polyester kumaşlardan üretilmektedir. Birden fazla unsuru bir arda bulunduran erkek tangalar, dantel, tül ve transparan gibi farklı kumaşlardan üretilmektedir. Bazı tanga modelleri de saten kumaşlardan üretilmektedir. Erkek tanga modellerini bir kısmı  tıpkı kadın tanga modelleri gibi yandan bağlamalı açılabilen modeller ile fileli, modellerden oluşuyor.

Erkek Tanga Modellerinde Öne Çıkan Renkler ve Desenler

Erotik giyim söz konusu olduğunda genellikle fantezi iç giyim de en çok tercih edilen renkler siyah, kırmızı, beyaz olanlarıdır. Erkek tanga modellerinde öne çıkan renkler de sarı kırmızı ve beyazın yanı sıra sarı kırımızı ve sarı lacivert gibi ikili renklerde oluşan tanga modelleri mevcuttur. Ayrıca erkek tanga modellerine baktığımızda leopar desenli  tangalar da öne çıkan modeller arasında yer alır. Sade kumaşların yanı sıra kareli ya d dantel detaylı modeller de vardır.

Erkek Tanga Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek tanga modeli seçiminde kumaş seçimi çok önemlidir. Mutlaka pamuk gibi sağlıklı kumaşlardan  olan modelleri tercih edilmelidir. Aynı zamanda vücut ölücüne uygun olması ve ne sıkı ne de çok bol olması rahat ve konforlu kullanım açısından en önemli detaydır. Tasarımlar, modelleri renkler de tamamen kişini zevkine göre seçim yapılmalıdır.

Kategoriler