Erkek iç giyim denildiğinde ilk akla gelen atletler artık geniş model seçenekleri ile tasarlanmaktadır. Atletler cilde temas ettiğinden dolayı gömlek ve kazaklara göre biraz daha önem arz ediyor. Konforlu ve hijyenik atlet modelleri erkeklerin günlük hayatında hem rahat hareket etmeleri hem de iyi hissetmelerini sağlıyor. Terletmeyen pamuklu kumaşlardan üretildiklerinden dolayı yazın terletmeyen ve teri emen atletler kış ve sonbahar gibi soğuk mevsimlerde vücudu sarıp sarmalayarak sıcak bir kullanım sağlıyor. Erkek atlet modelleri ince askılı kalın askılı kısa kollu, geniş yaka bisiklet yaka ve v yaka atlet modelleri gibi farklı model seçenekleri le karşımıza çıkıyor. Özellikle erkek V yaka atlet modelleri hem giyinirken hem de giydikten sonra oldukça konforlu bir model olarak satışa sunuluyor.

Bütün Gün konfor Sunan Erkek V Yaka Atlet Modelleri

Bütün gün rahatlık sağlayan Erkek V yaka atlet modelleri aynı zamanda şıklık sağlayan tasarımlar arasında yer alıyor. Vücuda tam oturan formları ile rahat bir kullanım sağlayan bu atletler özellikle gömlek içinde kullanıldığında gömleğin şık ve zarif durmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda yaz mevsiminde gece uyurken de kullanımı rahat oluyor. Oysaki kalın giyinmekten ziyade uygun ürünleri tercih ederek, sıcağı içimize hapsettirmek daha mantıklıdır. Üst üste giyinerek kabarık bir fiziğe sahip olmak yerine erkek V atlet gibi vücudu sarıp sarmalayan ve bütün gün sıcak durmanızı sağlayan ürünleri tercih etmeniz daha şık bir giyim tarzı sunar. Vücudunuzu sarıp sarmalayan ürünler pamuklu kumaşlardan üretildiğinden dolayı yaz günlerinde teri içine çekerek vücudunuzun kuru kalmasını sağlar.

Erkek V Yaka Atlet Fiyatları

Onlinegiyim.com sitemizde en düşük fiyat  28 TL; en yüksek fiyat 148 TL’dir.

Erkek V yaka atlet fiyatları taşıdığı özelliğe kumaş kalitesine ve sahip olduğu markaya göre farklılık gösterse de aralarındaki fiyat farkı o kadar ileri seviyede değil teri, emmesi nedeni ile özellikle spor aktivitelerinde vücudunuzu koruyor. Sağladığı konfor ve güven sayesinde tarz sahibi erkeğin vazgeçilmezi olan V yaka atletler az yer kaplaması nedeni ile sporcuların spor çantasında birkaç tane çeşitti bulunuyor.

Kategoriler