Korseler kadın iç giyim ürünleridir ve daha fit bir görünüme sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilirler. Korseler genellikle vücutta yağ toplayan bölgelere özel olarak üretilirler. Vücut yapısına sıkı bir görünüm kazandırırlar ve pek çok farklı özelliğe sahip olan çeşitleriyle farklı kullanım alanları sunarlar. Korse çeşitleri vücudun üst ya da alt kısmına yoğun olacak şekilde ayrılırlar. Bu çeşitlerden biri de etek korselerdir. Etek korseler karın, göbek, basen, kalça ve bacak bölgelerinde basınç yoluyla etki gösterirler. Hem vücudun toparlanıp şekle girmesine yardımcı olurlar hem de anında fit bir görünüm sağlarlar.

Etek Korse Modelleri

Etek korse modelleri genel anlamda vücudun alt bölgesine yönelik üretilen modellerdir. Ancak kendi içlerinde boyundan itibaren aşağı inen modeller, kısa ya da uzun modeller gibi çeşitlere ayrılırlar. Genelde açık renkler ya da siyah renk tercih edilir. Bedenleri kişiden kişiye değişmekle birlikte eğer doğru bedende giyinirse anında bir fit görünüm elde edilmesini sağlarlar. Sürekli kullanıldıklarında da vücut sıkılaşmasına yardımcı olurlar.

Etek Korse Kullanım Kolaylığı

Etek korseler kişiye rahatsız vermeden giyilebilecek formda olan ürünlerdir. Esneme özelliklerinden dolayı rahatça giyinebilirler. Kaliteli bir kumaş ve dikişsiz bir korse ile tüm kıyafetlerde harika bir görünüm yakalanabilir. Özellikle dikim kalitesi korsenin dışarıdan fark edilme olasılığını ortadan kaldırdığı için çok önemlidir. Pek çok günlük kıyafetle kullanılabilen etek korseler özel anlarda giyilen gece elbiselerinin içinde de rahatlıkla kullanılabilirler.

Etek korse fiyatları genel olarak markalara göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra korsenin kalitesi ve sahip olduğu özellikler de korse fiyatı üzerinde etkilidir. Etek korsenin dantel ya da düz askılı modelleri, kumaşın kalitesi, korsenin dikişsiz olması ya da farklı dikimlerde sunulan modeller, kumaşın yapısı, korsenin vücudu terletmeyen nitelikte olması ve daha pek çok kıstas korse fiyatlarını belirlemektedir. Kişiler etek korse alırlarken öncelikli olarak beden ölçülerini net bir şekilde belirlemeliler ve sonrasında da vücut yapılarına göre en doğru modeli tercih etmelidirler. Korseyi kullanacakları kıyafetlere göre ve korseyi kullanacakları sıklığa göre en doğru tercihi yaparak istedikleri mükemmel görünüme kavuşabilirler. Her bütçeye hitap edebilen etek korse çeşitleriyle fit bir görünümde olmak artık hayal değildir.

En Çok Tercih Edilen Etek Korse Modelleri ve Fiyatları

En uygun etek korse fiyatları, modelleri ve markaları burada!

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Sistina 1 47 TL
Kom 1 74 TL
Kategoriler